MENU
Головна » 2015 » Березень » 9 » Новий Рік На це свято ми не робили нічого особливого, бо святкувань, таких як у нас в Україні в Америці не влаштовують. Для них все-таки най
12:29
Новий Рік На це свято ми не робили нічого особливого, бо святкувань, таких як у нас в Україні в Америці не влаштовують. Для них все-таки най
Новий Рік
На це свято ми не робили нічого особливого, бо святкувань, таких як у нас в Україні в Америці не влаштовують. Для них все-таки найбільше свято- Різдво, а на Новий Рік ніхто не звертає уваги. Коли я розказувала їм, як у нас святкують два-три дні, а потім ще два-три дні відходять, то вони були просто в шоці)
На першому фото це місце, де ми мали зустрічати новий рік, але ми поїхали звідти, бо Лив і Раян дуже не хотіли ламати традицій і хотіли бути зі всіма вдома. Тому ми вернулись з тієї вечірки. 
Аа ще я в той день звісно поговорила з своїми батьками. Подзвонила їм по Скайпу, послухала Президента, встала заспівала разом гімн, просльозилась, а тоді пішла готуватись до американського нового року, аахах..загалом наготували багато їжі,сиділи дивились концерт в Нью-Йорку і отак в домашній атмосфері проводили час.
Потім мені ще мої однокласники подзвонили точно...хости були в шоці типу чого вони ще не сплять, а я кажу вони party hard. Взагалі відчувався в той день трохи хоумсик, але я була з хорошими людьми тому було не так важко.
Переглядів: 576 | Додав: knopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::