MENU
Головна » 2015 » Березень » 29 » Обіцяний пост про Флориду) Ми їздили в Orlando, Universal Studios.Це розважальний парк, в якому все засновано по тематиці фільмів, які були
15:37
Обіцяний пост про Флориду) Ми їздили в Orlando, Universal Studios.Це розважальний парк, в якому все засновано по тематиці фільмів, які були
Обіцяний пост про Флориду)
Ми їздили в Orlando, Universal Studios.Це розважальний парк, в якому все засновано по тематиці фільмів, які були випущені компанією Universal. Поїздка була на 3 дні і були тільки я, Лив і хостка..така собі girls trip)
Мені реально все дуже сподобалось, бо там море цікавих речей можна робити:концерти, паради, вистави і найкраще,звісно, ж- американські горки.
Парк нагадує чимось Дісней, але тут все-таки все вже для старших людей також. Тому, коли я попробувала роллеркостери в Юніверсал, то зрозуміла, що в Діснеї були просто квіточки. 
Я ледве переборола свій страх і пішла. Коли чекала в черзі і чула, як там люди кричать і на якій шаленій швидкості їх там крутило догори ногами, то хотіла вже сказати, що не піду ні за що, ахаха)
Але все-таки хотілось спробувати і потім справді аж бігла на всі решту. Ну, і всі інші горки вже не були такими страшними, бо Оливія спеціально спершу повела мене на найстрашнішу)
Переглядів: 586 | Додав: Olenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::