MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Тести » Ігри для твоєї компанії.
Ігри для твоєї компанії.
OlenkaДата: Середа, 16.11.2016, 16:50 | Сообщение # 1
Постів: 3286


У вас зібралася чудова компанія, а ви не можете придумати собі спільне заняття? Є купа ігор, що не вимагають ніяких особливих приготувань. Людство вигадало їх саме для того, щоб час з друзями пролітав непомітно, весело і, найчастіше, з користю для голови. Поговоримо про них?
Вгадай хто

Кожен з гравців пише на стікері ім'я славнозвісного персонажа, можна вигаданого, але тільки дійсно всім відомого. Наприклад, Шерлок Холмс або Вінні-Пух. Написавши, покладіть папірець на стіл написом вниз. Коли всі стікери будуть надписані усіма гравцями, поміняйтеся ними по колу. Візьми той, що опиниться перед тобою,  і, не дивлячись на напис, приклей його собі на чоло. Таким чином, персонаж, якого тобі потрібно вгадати, видно всім навколо, крім тебе. Тепер кожен повинен вгадати, що написано в нього на лобі.
Кожен гравець може по черзі ставити запитання про свого перcонажа, намагаючись якомога швидше вгадати, що ж написано на його стікері.

Наприклад, «Я дійсно існую?» Або «Я – чоловік?». Питання повинні бути такими, на які можна відповідати лише «Так» чи «Ні».
Виграє той, хто раніше за інших вгадає, хто він.

Порада від Always:
Ця гра відмінно підійде компанії з 5-6 осіб: якщо грає більша кількість гравців, то може стати нудно чекати своєї черги.

Мафія
Знайома майже усім з дитинства гра про жителів одного міста, втомлених від терору їх мафії. Жителі вирішують всіх мафіозі відправити за грати. У свою чергу мафія оголошує війну городянам, до повного їх знищення.

Гра починається з роздачі всім по одній карті, яка визначить, ким буде кожен гравець - мирним жителем, ведучим, мафіозі або комісаром поліції. Далі ведучий оголошує про те, що настала ніч. Вночі всі закривають очі, і відкривати їх можуть тільки мафіозі. Виходить, що учасники мафії знають один одного, а мирні жителі - ні. Той, хто отримав карту комісара поліції, теж не повинен нікому відкривати свого статусу. Коли ведучий оголосить про настання дня, усі жителі шляхом голосування обирають того, хто відправляється у в'язницю або підлягає вбивству, як вам більше подобається. Мафія повинна діяти спільно, заплутуючи мирних жителів і видаючи себе за простих городян. У другу ніч мафія вбиває першого городянина, показуючи на нього пальцем ведучому, а комісар перевіряє будь-якого з гравців на приналежність до мафії. Прості мешканці при цьому «сплять». Вдень оголошується убитий (він виходить з гри і розкриває свій статус), і триває розслідування. Далі гра йде за таким же сценарієм дня і ночі до повного знищення або мафії, або поліції.

Порада від Always:
Чудова гра для великої компанії. У неї можна грати всю ніч до хрипоти, відкриваючи для себе характер своїх друзів з іншого боку. Можна скористатися спеціальною колодою карт «Мафія», але згодиться і звичайна колода карт, у якій можна домовитися, що піки - це мафіозі, король черв'яків - комісар поліції, і так далі. Перевага на боці тих, хто відчуває 100% впевненість в собі, а значить, на нашій стороні!

Аліас

Для цієї гри напишіть на папірцях якомога більше різних слів, по одному на кожному листі. Складіть папірці в капелюх і розділіться на команди. У кожного гравця команди є 20 секунд. Він суне руку в капелюх, дістає папірець зі словом і пояснює його своїй команді, не використовуючи саме слово і однокореневі слова. Завдання команди - відгадати за двадцять секунд якомога більше слів. Далі хід переходить до іншої команди. Виграє команда, що відгадає більше слів.

Порада від Always:
Дуже весела і корисна гра. Вона допомагає навчитися мислити асоціативно та розширити звичний словниковий запас до нового діапазону. Дуже добре підходить для різношерстної компанії.

Є й безліч інших ігор, в яких треба зображати відомих особистостей, пантомімою зображати прислів'я та приказки, вгадувати слова по буквах. Адже в хорошій компанії немає місця нудьзі. А в які ігри граєте ви?
Прикрепления: 1118140.jpg(46.3 Kb)
 
OlenkaДата: Пятниця, 25.11.2016, 22:36 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Прикольно...
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Тести » Ігри для твоєї компанії.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом