MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Тести » Знайди спосіб вийти з кімнати (флеш-головоломка)
Знайди спосіб вийти з кімнати (флеш-головоломка)
OlenkaДата: Пятниця, 09.12.2016, 02:24 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Знайди спосіб вийти з кімнати

флеш-головоломка)

Друзі! Знайдено спосіб, який виріже з вашого життя кілька годин! Без алкоголю, без наркотиків, без ГМО!

До Вашої уваги цікава і захоплююча гра на технології флеш – “Знайди спосіб вийти із кімнати”. Для цієї гри Вам потрібно небагато: флеш-програвач, миша, колонки (або навушники), здоровий глузд, азарт, терпіння.

Суть гри: за сюжетом гри, як у фільмі “Пила”, ви опиняєтесь в кімнаті. Як ви туди потрапили і як звідси вибратись – невідомо. Але, на щастя, ви не прикуті, а можете вільно рухатись кімнатою. І, на жаль, ногу відрізати не доведеться evil . На перший погляд в кімнаті немає нічого? окрім заставлених стільцем дверей, кейса, якихось щитків і картини. Але це лише на перший погляд… Ви починаєте оглядати кімнату і починається найцікавіше…

Мета гри: використовуючи розміщені у кімнаті предмети слід пройти ланцюжок із квестів і головоломок, аби врешті-решт знайти спосіб вийти із кімнати.

Для проходження гри і навігації по кімнаті використовуйте лише мишу.

Звернуть увагу:

В кімнаті немає жодного зайвого предмета.
Предмети можуть взаємодіяти між собою.
Ви можете застосувати один предмет до іншого.
Будьте уважні.
Переконливе прохання: не давайте в коментарях чітких детальних підказок та інструкцій з проходження головоломки. Не задавайте питань, в яких міститься надто багато інформації. Не пишіть фраз на зразок “я найшов то-то там-то, запхав то-то туди-то і вилізло то-то, що мені робити?”. Дайте можливість людям розім’яти мозок та зловити азарт. Можна давати натяки та дрібні підказки. Всі коментарі модеруються. Надто відверті можуть бути видалені. В деяких коментарях можуть бути видалені зайві деталі.

P.S. Читайте коментарі – в них купа підказок.

Успіхів!
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Тести » Знайди спосіб вийти з кімнати (флеш-головоломка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом