MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Архів Форуму » В Чехію на роботу. ЧИ здійсниться моя мрія? (Моя мрія жити закордоном.)
В Чехію на роботу. ЧИ здійсниться моя мрія?
Чи здійсниться моя мрія?
knopaДата: Неділя, 04.10.2015, 16:30 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Ось, пишу цей пост в очікуванні на "Зелене світло чи Відказ" по Чеські робочі візі.

Вже чекаю три місяці ,залишилось чекати до 90днів.

Мій пост з чемодану.:

 
sonechka604Дата: Понеділок, 05.10.2015, 15:47 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 9
Чехія - дуже гарна країна. А ви самі подавали документи чи через посередника?
 
knopaДата: Понеділок, 05.10.2015, 17:04 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Через Чеську фірму яка бере мене на роботу. Але от і вони не всемогучі тягнуть вже пів ...року. Надіюсь залишилось чекати не довго в іншому випадку здурію.
 
OlenochkaДата: Середа, 09.12.2015, 16:02 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4514
Дозвіл дали. Очікую на візу....
 
knopaДата: Середа, 13.01.2016, 18:20 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 763
Все мало бути зовсім не так(((.
Я дуже далеко від праги...(50км).
Тут глуш якесь село....до магазину іду 20хв по документах я мав бути у центрі(((,
Ай блін отак вічно...намахають.
Смердить краскою...весь час на ногах (вночі). По 12год...сьогодні був нічну зміну. ...і вечері знову....не можу наприклад вибрати робити 4дні на тиждень
Саме цікаво що зарплата виявляється не раз в тиждень.. а мені аж у кінці лютого дадуть. Знав би ще що за нормальні гроші роблю то фігня...а так живучи тут місяць я потрачу на їду орієнтовно 150долл і не факт що вони мене не кинуть.
Платили б гроші хочаб раз в тиждень я би погодився. А то так тратити свої гроші не кайф...
Форму не дали а обіцяла...ай. Шо то говорити....

Казала сука що нас у кімнаті буде двоє а є... четверо і ще останній поверх....
Тут були ромуни то втікли за пів зміни. Ппц........ааа
 
knopaДата: Четвер, 14.01.2016, 19:10 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 763
Ось відбув майже другу зміну...
Я точно не хочу жити ані у єаропі ані у великому місті. Це все не для мене....
Краще знайти в стрию роботу на тисячу гривень і виживати. Тут як зомбі стаєш реально...
От наприклад по ідеї вже розтратив...
Їда 10євро...
Сімка 10євро...
Заробив 1700грн за дві зміни якщо мені повні години нарахують. Так що то таке...
Коли час жити відпочивати? Якщо я і в суботу і в неділю роблю?
Я не хочу так жити бо то є дурка.
Є такі важкі штуки що просто ...двері різні металічні.
 
knopaДата: Понеділок, 18.01.2016, 01:51 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 763
Стою серзі в такому як рукавичка...без возика бо брав не багато. Черга може 20 людей мене пропустила щоб не чекав за цього...
Люди тут такі багаті добре одягнуті...ех
Як.би ми мали таку зарплату уявляєш як би було?
 
knopaДата: Понеділок, 01.02.2016, 07:00 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 763
Прийшов з роботи.
Я так скучив! Мені тут надоїло..
Кінець ..місяця....відробив 206годин. Тепер буду чекати зарплати. Теоретично має бути десь 17000грн з премією. Як би повний місяць то десь 24.
Не все так просто:
Віза 5000грн )))
Дорога 1200грн...
Прожиття тут місяць 3000грн бо ще не знав що до чого.

Я хочу роботу по свойспеціальності..електроніка компютерна інженерія....
 
knopaДата: Неділя, 14.02.2016, 20:50 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 763
Так як ходив у нічну зміну мені дали 13стравенок..."це такі карточки на яких написано 40грн на одній" і я можу з ними ходити в магазин і купляти за них все до 200грн на день...

На них можна брати все крім сигарет і алкоголю. То сьогодні купив собі на 200грн ...всякої їди.:)))
Прикріплення: 9406426.jpg (99.6 Kb)
 
knopaДата: Вівторок, 16.02.2016, 21:48 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 763
Привіт. Прийшов з роботи в 6.00 написав ярині поговорив з батьками...в душ поїв ...і зараз от тут тобі пишу. Рано в 5.00 на роботу і знову до 6.00 вечора

Чекаю на зарплату з дня на день щоб побачити яка реальна зарплата.

Лягаю спати((.
Горло болить...десь простив.

Помало час іде. .аааа
 
OlenkaДата: Пятниця, 26.02.2016, 14:20 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 3285
Кожен думає якщо людина закордоном то там великі гроші а ти попробуй поїдь за кордон і тоді скажеш як тобі великі гроші легко приходять.Чи тяжко чи ні а то ти так спокійно як дома біля коханої людини.І Тоді будеш казати як тобі в чужі країні без рідних блиських,і без коханої людини чі дуже легко.Хто цей напис буде лайкати то добре читайте напис❤І про коментуйте!???✌
 
OlenkaДата: Четвер, 03.03.2016, 09:47 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
...я не можу яка тут культура людей. Ніхто не викрикує пальцем не показує,всі поводяться скромно....
Напевне, наші люди самі заслужили те що маємо.
Не знаю як маю настроїти себе до нашої культури та зарплати(((. Як мені звикнути до зарплати 5 тисяч коли тут двадцять? Я не хочу економити все життя...у мене інша ментальність. Я маю знайти вихід як зарабляти....поки як поїхати не бачу.
Мені морально важко тут але я відчуваю різницю. Я можу потрати 150грн на день на якісь присмачки....бо їда.... мене годують безкоштовно. Їхня кухня шикарна.
 
OlenkaДата: Неділя, 20.03.2016, 13:45 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 3285
Шоколад
Прикріплення: 0684266.jpg (157.6 Kb)
 
OlenkaДата: Неділя, 10.07.2016, 16:07 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 3285
Друзі!От Така фігня....
Подаюсь другий раз, на візу і мою "заяву" тримають у консула 27днів !
Я ще вчора мав бути на роботі ...тепер я не знаю чи взагалі матиму роботу і чи буде віза!
Гроші закінчились майже як жити далі???

От що пише на сайті 
 
OlenkaДата: Неділя, 17.07.2016, 18:39 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 3285
Прошу Вас...не їдьте на на ніякі заробітки!!! Це жахливо...я ледве живий ходжу на цю роботу. Нікому...нікому не раджу.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Архів Форуму » В Чехію на роботу. ЧИ здійсниться моя мрія? (Моя мрія жити закордоном.)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом