MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Чи безпечно займатися сексом у ванні? (безпечний секс)
Чи безпечно займатися сексом у ванні?
OlenkaДата: Вівторок, 11.10.2016, 01:31 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Питання: я і мій хлопець думаємо спробувати секс під час прийняття ванни.  Вода щось змінює? Шкодить?

Відповідь: 
Ви повинні знати, що це абсолютно безпечно займатися сексом у ванній (або душ чи басейн), але вода може змити всю змазку піхви. Тому, незважаючи на те, що ви у рідині, секс у воді може змусити вас почувати себе сухо і некомфортно. Ви можете впоратися з цим за допомогою водостійкої змаски.
Те, що вода захистить Вас від інфекції або зменшить вам ймовірность вагітності це не правда. Важливо, використовувати такий самий вид контрацепції що і зазвичай. Ви навіть можете використовувати презерватив у воді, але ви і ваш партнер повинні перевіряти його регулярно, для того аби переконатися що він не зісковзнув і поплив.
Деякі люди, займаються сексом у менш традиційних місцях, а ніж як ванна. Інші все про спальню думають. Це ні краще, ні гірше. Я хотіла би закликати всіх, трохи поекспериментувати, щоб побачити, що вам підходить насправді. Ви можете здивувати себе! 
Але не турбуйтеся, якщо виявиться що секс у ванні не твоє.
Прикріплення: 8994177.jpg (12.5 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 16.11.2016, 16:51 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ого....
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Чи безпечно займатися сексом у ванні? (безпечний секс)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом