MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Чи безпечно займатися сексом у ванні? (безпечний секс)
Чи безпечно займатися сексом у ванні?
OlenkaДата: Вівторок, 11.10.2016, 01:31 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Питання: я і мій хлопець думаємо спробувати секс під час прийняття ванни.  Вода щось змінює? Шкодить?

Відповідь: 
Ви повинні знати, що це абсолютно безпечно займатися сексом у ванній (або душ чи басейн), але вода може змити всю змазку піхви. Тому, незважаючи на те, що ви у рідині, секс у воді може змусити вас почувати себе сухо і некомфортно. Ви можете впоратися з цим за допомогою водостійкої змаски.
Те, що вода захистить Вас від інфекції або зменшить вам ймовірность вагітності це не правда. Важливо, використовувати такий самий вид контрацепції що і зазвичай. Ви навіть можете використовувати презерватив у воді, але ви і ваш партнер повинні перевіряти його регулярно, для того аби переконатися що він не зісковзнув і поплив.
Деякі люди, займаються сексом у менш традиційних місцях, а ніж як ванна. Інші все про спальню думають. Це ні краще, ні гірше. Я хотіла би закликати всіх, трохи поекспериментувати, щоб побачити, що вам підходить насправді. Ви можете здивувати себе! 
Але не турбуйтеся, якщо виявиться що секс у ванні не твоє.
Прикрепления: 8994177.jpg(12.5 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 16.11.2016, 16:51 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Ого....
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Чи безпечно займатися сексом у ванні? (безпечний секс)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом