MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Перший Оргазм Дівчат [Розповіді] (Дівчата розповідають про те як вони вперше відчули оргазм.)
Перший Оргазм Дівчат [Розповіді]
OlenkaДата: Пятниця, 14.10.2016, 16:59 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Це може видатися трохи божевільним, але якщо подумати про відчуття при орзамі, то це ніби в перший раз відкрити для себе нову функцію в телефоні.

Ви здивовані і невизначені спочатку , тому що ви ніколи не відчували щось подібне раніше. Хоча спочатку може бути трохи страшно, дуже хвилюючий момент насправді

.

Я відчула вперше 7  місяців тому, я мастурбувала через трусики і було дуже приємно. Я робила це майже кожну ніч, перед тим як лягала спати. Це було дуже заспокійливим і робило мене спокійною. Таке м'яке і тепле відчуття. Але цю ніч я відчувала себе... інакше. Замість того, щоб заспокоїтися як зазвичай, терла інтенсивніше і сильніше. Я не хочу вдаватися в подробиці, але після 15 хвилин у мене був мій перший в житті Оргазм. В цей момент подумала, що знайшла щось абсолютно унікальне, щось прекрасне але настільки таємне, що тільки я знала про це.

Прикрепления: 8045461.gif(479.1 Kb) · 0728578.jpg(17.5 Kb)

OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 21:37 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Не всі жінки відчувають оргазм, тим паче дівчата, твоя фізіологія може тобі таке подарувати після родів, або в гіршому випадку після змін партнера))

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Перший Оргазм Дівчат [Розповіді] (Дівчата розповідають про те як вони вперше відчули оргазм.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом