MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Перший Оргазм Дівчат [Розповіді] (Дівчата розповідають про те як вони вперше відчули оргазм.)
Перший Оргазм Дівчат [Розповіді]
OlenkaДата: Пятниця, 14.10.2016, 16:59 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Це може видатися трохи божевільним, але якщо подумати про відчуття при орзамі, то це ніби в перший раз відкрити для себе нову функцію в телефоні.

Ви здивовані і невизначені спочатку , тому що ви ніколи не відчували щось подібне раніше. Хоча спочатку може бути трохи страшно, дуже хвилюючий момент насправді

.

Я відчула вперше 7  місяців тому, я мастурбувала через трусики і було дуже приємно. Я робила це майже кожну ніч, перед тим як лягала спати. Це було дуже заспокійливим і робило мене спокійною. Таке м'яке і тепле відчуття. Але цю ніч я відчувала себе... інакше. Замість того, щоб заспокоїтися як зазвичай, терла інтенсивніше і сильніше. Я не хочу вдаватися в подробиці, але після 15 хвилин у мене був мій перший в житті Оргазм. В цей момент подумала, що знайшла щось абсолютно унікальне, щось прекрасне але настільки таємне, що тільки я знала про це.

Прикріплення: 8045461.gif (479.1 Kb) · 0728578.jpg (17.5 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 21:37 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Не всі жінки відчувають оргазм, тим паче дівчата, твоя фізіологія може тобі таке подарувати після родів, або в гіршому випадку після змін партнера))
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Перший Оргазм Дівчат [Розповіді] (Дівчата розповідають про те як вони вперше відчули оргазм.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом