MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Німфоманка Високий Статевий Потяг
Німфоманка Високий Статевий Потяг
OlenkaДата: Субота, 15.10.2016, 02:46 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Німфоманія- цей термін використовується для характеристики жінки,та означає що її статевий потяг або статева активність є суб'єктивно надто високою.

Термін "німфоманія" - не є науково змістовний тому, що немає ніяких конкретних критерій, які б визначали німфоманію. Іншими словами, немає способу визначити, скільки сексуального бажання або активності хтось потребує. Клінічні умови, які включають поняття високий рівень статевого потягу або гіперсексуальність та сексуальну залежності. На центральну особливість цих розладів показує надмірна сексуальна активність та ненаситна потреба сексу. Часто перетинаючись з іншими сферами повсякденної життєдіяльності; секс безособовий, без емоційної близькості; і незважаючи на часті оргазми, сексуальна активність, як правило, не задовольняє жінку.

Слова німфоманії використовують в зневажливій і образливі формі та виключно у відношенні до жінок. Для багатьох чоловіків, думка про жінку з великим лібідо це загрозливо, так що вони можуть використовувати таку фрази для того аби зберегти власне его та "доказати", що жінка є ненормальною. Аналогічним чином, чоловіки з сексуальною дисфункцією можуть звинуватити своїх партнерів , що вони прагнуть приховати свої власні страхи або почуття неповноцінності, в частоті сексуальних домагань свого партнера та звинувачень.

Так само тих хто  має багато партнерів,
називають їх  "шюхами", в той час якщо жінка з такою поведінкою то її також часто називають "німфоманка", що несе в собі негативну інтонацію". - Сабра
Прикріплення: 3958519.jpg (30.2 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 16.11.2016, 16:52 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Моя дівчина німфоманка?
 
OlenochkaДата: Понеділок, 25.06.2018, 09:58 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Привіт пошляки, хочу звернутись до вас з таким питанням. Чи добре це коли дівчина мені пропонує потрахатись, ось так в прямому смислі, каже коли ти мене вже трахнеш?) Я то її трахаю, але вона в мене якась ненаситна. Я то не проти, але інколи ловлю себе на думці що висосе з мене всі соки)) зісохнусь швидше ніж перестану хотіти.
 
OlenochkaДата: Середа, 18.07.2018, 10:09 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
В мене проблема постійно хочу сексу, просто маньячка, ми розійшлимь з хлопцем через те що я хотіла всюди і завжди, ходилп до лікпря, сказав, що з часом пройде, але воно все сильніше і сильніше, мастурбую по 10 разів в день, аноннімно
 
OlenochkaДата: Понеділок, 14.01.2019, 23:54 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Цитата
Народ, в мене знайома німфоманка можна сказати
Вона готова була відразу з 2 або 3 мужиками
І головне...позволяла всюди кінчати і трахати
 
OlenochkaДата: Вівторок, 05.05.2020, 15:23 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
Кажуть, що алкоголік ніколи не визнає себе алкоголіком, тому, що він впевнений в тому, що може в любу мить зупинитися. А як тоді на рахунок німфоманок? Я довго думала і визнала себе німфоманкою, тому що я не можу зупинитися. Я хочу сексу прямо тут, зараз і завжди. Це бажання ніколи мене не покидає. Мені не важливо хто буде моїм партнером і скільки їх буде. Чим більше тим краще. З 15 до 19 років в мене було їх 32, і я знаю, що ця цифра буде зростати. Можливо я хвора і мені потрібна допомога, бо я самостійно не зможу це зупинити... Але якщо я сама визнаю себе німфоманкою, то може я насправді не німфоманка?
 
OlenochkaДата: Середа, 27.01.2021, 17:06 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
Мало кому відомо як це, коли ти постійно хочеш сексу... І не важливо чи спокійно лежиш на ліжку, чи їдеш в громадському транспорті, чи працюєш. По тілу розбігаються тисячі мурашок. Соски стають твердими, а трусики наповнюються вологою. І ти вже не можеш нічого з цим вдіяти. Відчуття, ніби ноги аж судомить від бажання. Ти продовжуєш жити звичайним життям лише після швидкої розрядки. І нема сил терпіти далі. Хочеться відчути оргазм якомога швидше. Це залежність від оргазму... Хтось скаже хвороба... Ні! Це якесь нереально круте божевілля... І так добре, коли є такий же шалений збоченець, який готовий за тобою в пекло....
Шалена я...
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Німфоманка Високий Статевий Потяг
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом