MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Одягаємось зі смаком » Як носити і зав'язувати шарф для будь-якого сезону (одяг, Мода, стиль, модні поради)
Як носити і зав'язувати шарф для будь-якого сезону
OlenkaДата: Середа, 12.10.2016, 10:31 | Пост # 1
Постів: 3307
Тема для випадку, коли ти сидиш така: "Ем, привіт, вже майже весна-осінь, я хочу знати, як носити шарф прямо зараз?" послухайте: шарфи, безумовно, не тільки для холодної погоди. Шарфи дивовижні і можуть бути практично будь-якому наряді. Вони є одним з моїх улюблених аксесуарів всіх часів, то я ношу товстий і затишний у сніжний день, або легкий і квітковий на теплий весняний день.

Але для того, щоб шарф, зробити ваш наряд ще привабливішим, ви повинні знати, як носити його. Так, ви можете просто драпірувати його навколо шиї і назвати це гарним! Є так багато варіантів! Тут представлені стиль поради про те, як носити і зав'язувати шарфи на будь-який сезон. Насолоджуйтесь!

Спробуйте ці варіанти:

Зробити шарф намистом!

Зав'язати шарф бантиком для супер гламурного вигляду.

Шарф навколо волосся.
Як зав'язати шарф в стилі тюрбан. Це ідеально підходить для пляжу.

Заправте шарф під ремінь  для унікального вигляду.

Цей простий вузлуватий стиль виглядає так шикарно.

Носити тонку хустку в якості поясу.

Якщо Ви не знаєте, що робити із довгим шарфом.
Прикрепления: 4450986.jpg(48Kb) · 9013025.jpg(41Kb) · 2837104.jpg(40Kb) · 7047330.jpg(43Kb) · 7871188.jpg(92Kb) · 9061504.jpg(81Kb) · 2539040.jpg(99Kb)

OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 21:57 | Пост # 2
Постів: 3307

Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Одягаємось зі смаком » Як носити і зав'язувати шарф для будь-якого сезону (одяг, Мода, стиль, модні поради)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::