MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Одягаємось зі смаком » Одяг для мініатюрної дівчини?!
Одяг для мініатюрної дівчини?!
OlenkaДата: Середа, 09.11.2016, 19:55 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Одяг для мініатюрної дівчини?!
 
OlenkaДата: Пятниця, 25.11.2016, 22:38 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Купляти дитяче так дешевше....
 
OlenochkaДата: Середа, 25.07.2018, 15:59 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4513
Я дiвчина, менi 30 (може жiнка, не знаю). Я маленька зростом, всього 153 см. Я працюю. У мене хлопець, йому 23. Качок, набагато бiльший по розмiрам, зрiст 195. Вiн на роботi, я також. Що мене бiсить - тим що мене няшить, бере часто на ручки, тiскати починае... Каже, утi бозе, ой ти малесенький... Так, я все розумiю... ну любить, ну приемно... але... Я старша! Треба поважати мене, як старшу, а не тiскати, як маля... Ну да, розумiю, в малого кров грае - але це ж не привiд мене отак тiскати! Я жива людина, бiльш опитна! Не можна отак зi мною(((((( Але - так сталось, що я дiвчина, та й ще маленька... не знаю, як це терпiти все.
 
HACKERMANДата: Понеділок, 06.03.2023, 23:06 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 8
Цитата Olenochka ()
Повідомлень: 4241
Я дiвчина, менi 30 (може жiнка, не знаю). Я маленька зростом, всього 153 см. Я працюю. У мене хлопець, йому 23. Качок, набагато бiльший по розмiрам, зрiст 195. Вiн на роботi, я також. Що мене бiсить - тим що мене няшить, бере часто на ручки, тiскати починае... Каже, утi бозе, ой ти малесенький... Так, я все розумiю... ну любить, ну приемно... але... Я старша! Треба поважати мене, як старшу, а не тiскати, як маля... Ну да, розумiю, в малого кров грае - але це ж не привiд мене отак тiскати! Я жива людина, бiльш опитна! Не можна отак зi мною(((((( Але - так сталось, що я дiвчина, та й ще маленька... не знаю, як це терпiти все.


Вам треба звернути увагу на бренд християнського одягу dabro https://dabro.ua/uk/ Там під вас будуть як сукні так і костюми . Взагалі великий вибір чоловічої та жіночої одежі


Повідомлення відредагував HACKERMAN - Понеділок, 06.03.2023, 23:08
 
matthewflyn26Дата: Понеділок, 01.05.2023, 05:05 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4
Хочу бути мініатюрною

Додано (01.05.2023, 05:05)
---------------------------------------------
smile

Додано (01.05.2023, 05:05)
---------------------------------------------
smile

 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Одягаємось зі смаком » Одяг для мініатюрної дівчини?!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом