MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Робота для молоді.Де шукати роботу?
Робота для молоді.Де шукати роботу?
OlenkaДата: Неділя, 08.02.2015, 20:10 | Пост # 1
Постів: 3287
У країні така ситуація(як завжди в принципі),що роботи дуже мало, а особливо для підлітків і студентів. І знаєте, знайти хоча б якусь тяжко. Тому так вийшло, що я працюю тупим промоутером. Ладно якщо б ще в тц, але ніхріна. Я працюю на вулиці. І не хотілось, але вибору немає. А бісить саме ставлення людей до тебе. У мене за три години не то шо ноги відмерзли, я їх відігріти не можу. А враховуючи те, що я спочатку на одній роботі 3 години, а потім ще й на другу їду також на вулиці 3 години, то під кінець дня, я ніг не відчуваю. Але хрєн з ним.Просто обідно, шо я вам даю обикновєнну бумажку, а не кульочок гавна і ви не берете з лицем "я царь, мені пофіг". А один раз я врятувала флеєром тетку, у якої жвачка в волосах застряла, а зняти її не було чим і флаєр допоміг.
Я вас закликаю допомагати промоутерам, які замерзають на холоді, бо сама така. Не будьте свинями. Візьміть безплатну бумажку, бо може вона вас потім якось врятує, коли не буде, наприклад, салфєткі, а приспічило в туалет, або коли жвачку не буде куди діти, або зробити просто з неї самольотік. Вам же не предлагають взяти згнивший помідор, а предлагають просто ХАЛЯВНУ МАКУЛАТУРУ. Отдєльне спасібо тим, хто підходить, улибається і говорить "Сонечко, ти так замерзла, давай ще" і забирають пів пачки, або "дякую, давай ще штук 10" і з лицем-кірпічьом забирають штук 30. Приємно, що є ті, хто тебе розуміє. Дякую за увагу.
 
OlenkaДата: Понеділок, 08.05.2017, 14:54 | Пост # 2
Постів: 3287
Сучасне рабство.

1. Економічний примус рабів до постійної роботи. Сучасний раб змушений працювати без зупинки до смерті, тому що коштів, зароблених рабом за 1 місяць, вистачає, щоб оплатити житло за 1 місяць, їжу за 1 місяць і проїзд за 1 місяць. Оскільки грошей вистачає у сучасного раба завжди тільки на 1 місяць, сучасний раб змушений працювати все життя до смерті. Пенсія також є великою фікцією, тому що раб-пенсіонер віддає всю пенсію за житло і їжу, і у нього не залишається вільних грошей.

2. Другим механізмом прихованого примусу рабів до роботи є створення штучного попиту на псевдонужние товари, які нав'язуються рабу за допомогою телереклами, піару, розташування товарів на певних місцях магазину. Сучасний раб залучений в нескінченну гонку за «новинками», а для цього змушений постійно працювати.

3. Третім прихованим механізмом економічного примусу сучасних рабів є кредитна система, з «допомогою» якої сучасні раби все більше і більше втягуються в кредитну кабалу через механізм «позичкового відсотка».

З кожним днем ​​сучасний раб повинен все більше і більше, тому що сучасний раб для того, щоб розрахуватися з процентним кредитом, бере новий кредит, не віддавши старий, створюючи піраміду боргів. Борг, постійно висить над сучасним рабом, добре стимулює його до роботи навіть за мізерну плату.

4. Четвертим механізмом змусити сучасних рабів працювати на прихованого рабовласника є міф про державу. Сучасний раб вважає, що працює на державу, але насправді раб працює на псевдодержава, тому що гроші раба надходять в кишеню рабовласників, а поняття держави використовується, щоб затуманити мізки рабів, щоб раби не задавали зайвих запитань типу: чому раби працюють все життя і залишаються завжди бідними? І чому раби не мають частки прибутку? І кому конкретно перераховуються гроші, виплачені рабами у вигляді податків?

5. П'ятим механізмом прихованого примусу рабів є механізм інфляції або періодично штучно влаштовуються дефолтів, які не дозволяють громадянам економічно розвиватися, розорившись, заново починати свою справу з нуля. Зростання цін при відсутності росту зарплати раба забезпечує приховане непомітне пограбування рабів. Таким чином, сучасний раб убожіє все більше і більше.

6. Шостий прихований механізм змусити раба безкоштовно працювати - позбавити раба коштів на переїзд і покупку нерухомості в іншому місті або іншій країні. Цей механізм змушує сучасних рабів працювати на одному містоутворююче підприємство та «терпіти» кабальні умови, тому що інших умов у рабів просто немає і втекти рабам нема на що і нікуди.

7. Сьомим механізмом, який змушує раба безкоштовно працювати, є приховування інформації про реальну вартість праці раба, реальної вартості товару, який справив раб. І частки зарплати раба, яку забирає рабовласник через механізм бухгалтерського нарахування, користуючись незнанням рабів і відсутністю контролю рабів над додатковою вартістю, яку рабовласник забирає собі.

8. Для того, щоб сучасні раби не вимагали своєї частки прибутку, не вимагали віддати зароблене їх батьками, дідами, прадідами, прапрадід і т.д. існує замовчування фактів розграбування рабовласниками ресурсів, які були створені численними поколіннями рабів протягом тисячолітньої історії

Прикрепления: 1182939.jpg(21.8 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Робота для молоді.Де шукати роботу?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::