MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Де студентам знайти роботу???
Де студентам знайти роботу???
OlenkaДата: Середа, 18.02.2015, 14:46 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Вместо "у меня нет работы" думать: "отлично, завтра я совершенно свободен", вместо "у меня нет денег" - "даже интересно, как мои ангелы-хранители будут выкручиваться на этот раз", вместо "ой, что теперь со мной будет" - "похоже, я обеспечил себе интересную жизнь на ближайшие годы" - и так далее.

© Макс Фрай
 
InkaДата: Пятниця, 05.02.2016, 08:07 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 11
Спробуйте зайнятись SEO. Що це? Оптимізація сайту під пошукові системи (Гугл, Яндекс, бінг та інші). Результатом успішної роботи SEO-спеціаліста є потрапляння вашого сайту на першу сторінку пошуку вищевказаних ресурсів, дуже успішної - потрапляння у ТОП-3))) Якщо хочете працювати на дядю - навчіться самі) Існує безліч курсів, інтернет-шкіл, де вас залюбки навчать цьому мистецтву. Але я б радила http://seo-akademiya.com/, знайомі позитивно відгукуються про неї. Там дійсно працюють професіонали своєї справи.
 
OlenkaДата: Четвер, 05.05.2016, 13:01 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Нажаль, студенти нікому не потрібні взагалі!
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Де студентам знайти роботу???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом