MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Де студентам знайти роботу???
Де студентам знайти роботу???
OlenkaДата: Середа, 18.02.2015, 14:46 | Пост # 1
Постів: 3287
Вместо "у меня нет работы" думать: "отлично, завтра я совершенно свободен", вместо "у меня нет денег" - "даже интересно, как мои ангелы-хранители будут выкручиваться на этот раз", вместо "ой, что теперь со мной будет" - "похоже, я обеспечил себе интересную жизнь на ближайшие годы" - и так далее.

© Макс Фрай

InkaДата: Пятниця, 05.02.2016, 08:07 | Пост # 2
Постів: 11
Спробуйте зайнятись SEO. Що це? Оптимізація сайту під пошукові системи (Гугл, Яндекс, бінг та інші). Результатом успішної роботи SEO-спеціаліста є потрапляння вашого сайту на першу сторінку пошуку вищевказаних ресурсів, дуже успішної - потрапляння у ТОП-3))) Якщо хочете працювати на дядю - навчіться самі) Існує безліч курсів, інтернет-шкіл, де вас залюбки навчать цьому мистецтву. Але я б радила http://seo-akademiya.com/, знайомі позитивно відгукуються про неї. Там дійсно працюють професіонали своєї справи.

OlenkaДата: Четвер, 05.05.2016, 13:01 | Пост # 3
Постів: 3287
Нажаль, студенти нікому не потрібні взагалі!

Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Де студентам знайти роботу???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::