MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Заробітки то є зло.
Заробітки то є зло.
OlenkaДата: Понеділок, 18.07.2016, 07:02 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Такі розлуки до добра не доведуть....я більше не хочу залишати тебе шоб ми ніколи не розлучалися. Ми стільки років разом...хіба не можемо планувати про те як пробувати спільно жити?' Сонце....гарного тобі вечора я пішов.
Прочитай мої пости...запиши номер і давай ніколи ніколи не сваритися а завжди бутиипоруч.
Життя у більшості випадків муки і страждання і я хочу пройти свій шлях з тобою.!!!!
 
OlenkaДата: Пятниця, 22.07.2016, 16:27 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
З дівчиною на відстані в таких термінах до нічого доброго не ведуть
 
OlenkaДата: Пятниця, 22.07.2016, 18:26 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Знаєте що саме настояще пекло? Це заробітки.....
Ніколи не раджу вибирати фізичну роботу за заводі. Ви не захочете жити....
 
OlenkaДата: Четвер, 04.08.2016, 08:06 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Не хочу більше на ці заробітки! Жадібні агресивні люди....немає часу навить поспати не те щоб думати про щось. Жахливо неприємні відчуття на цих заробітках....призирливі люди де немає друзів....знайомих.
Надіюся я витерплю ще два тижні...
А зараз іду дорабляти свої дві години і спати.
Заробітки оманливі!!! Все тут дорого....і ти ніхто сраколиз. Люди заздрісні та корисливі.
Краще працювати з чужими ніж з нашими людьми!
 
OlenkaДата: Середа, 24.08.2016, 07:10 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Не жаліюся а просто виговорюся так як ти мені дорога людина...
Я вже працюю 37день без вихідного по 12год на день вночі. Вдень хреново сплю бо жара.....

Отримав зарплату за липень 10тисяч... За два тидні які я працював....
Якраз відробив гроші за візу і дорогу. Із цих грошей що дали поки нічого не заробив....
На даний момент за серпень я заробив 18тисяч....але щоб забрати їх я маю доробити до 22вересня(. Я вже відуваю що не зможу дотягнути до того часу....робота важка фізично....всю ніч на ногах. Та і весь час спішка робота в команді..всі зляться один на одного....морально дуже важко.
Ну ненавиджу такий тип роботи....мені щось по електриці механіці...або просто щоб сам робив . Мені важко працювати в команді тримати темп я людина не така швидка .. Кожен день десь поріжусі руку подру( ппц
Не можу взяти і приїхати додому зараз ...мені встидно від батьків я так рвався сюди( Та і якщо поїду то вони можуть взагалі не відати гроші.....
Єдиний вихід це сказати що їду швидше чи можуть вони гроші передати...(навить якщо і менше) . Або відробити до числа 10...і сказати що захворів і що буде то буде....всю ніч думав як мені звідси піти і забрати свої гроші. Нормального виходу нема....але що буде тепер то буде( Попробую нині сказати що я швидше їду....
Тут все так дорого ппц( я трачу кожного дня 200грн на їду( . Тож ніякий я не багатий.....
Перший раз я їхав від знайомої і за гроші я не переживав бо міг поїхати коли хотів а вона передала. Зараз так нема( тому це проблема....
Я не маю сил працювати ще до 22. Я не витримую морально.....ще би хоч вдень робити. Я погано сплю((( ааа здуріти можна.....
Не знаю чого я це все пишу тобі просто весь час про то думаю. Не хочу залишати їм свої гроші і їхати додому з нічим і працювати вже не можу так довго(((
Хочу додому((((

Ти теж можеш сказати що в тебе на душі.

Ааа
 
OlenkaДата: Середа, 07.09.2016, 07:20 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Закордон їхати не вихід. Тут ти ніхто...і робота найгірша.
 
OlenkaДата: Субота, 10.09.2016, 12:00 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Робота і заробітки то є жорстоке ламання психіки та особистості. Ти зомбі робот який хоче їсти і спати.
 
OlenkaДата: Субота, 10.09.2016, 19:46 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Робота і заробітки то є жорстоке ламання психіки та особистості. Ти зомбі робот який хоче їсти і спати.
 
OlenkaДата: Субота, 17.09.2016, 18:39 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
Їду додому....замучений та сонний((
Як їхав накупив одягу на 3тис....дві кофти з довгим рукавом...одну таку балонову пуховик без рукавів курточку. Одну білу кофту нарядну з комірцем.....
І ще одну курточку. Звичайну спортивну осінню.....
Одже якщо відняти всі витратити віза дорога прожиття то лишилося мені чистими 34 тисячі.....решту 16тисяч віза\дорога\проїв. Не знаю чи варто за два місяці чи ні.....хз. Але я не хочу тут бути хоч і рівень життя вищий....хочу вдома. Працювати з вихідними мати свою хату де буду ній господар подвіря....
Скоро побачимося!!!!!
 
OlenkaДата: Неділя, 23.04.2017, 22:15 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
Дівчину з України вивезти можна, а от Україну з дівчини - ніяк
 
OlenochkaДата: Понеділок, 19.02.2018, 13:54 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4511
Якщо, мені друзі пишуть таке то щось таки не те.

Нарешті ти усвідомив те, чого не міг зрозуміти. Все казав, щоб я їхала на заробітки
і т.д. А насправді гроші - це ніщо, можна все життя їздити по
заробіткам, ні в чому собі не відмовляти, але... Любов за гроші не
купиш. Отож краще вже жити і "працювати" в цій країні, але знати, що
тебе хтось любить, чекає вдома з роботи, обійме, приголубить і
скаже:"Все буде добре!". Ось це важливо, Ро! Бо коли постарієш і не
матимеш сил, хто буде біля тебе? Гроші це класно, але кохана людина
поруч і в майбутньому сім'я - це набагато потрібніше людині. Бо, повір,
самотність приводить до ненависті, злоби і т.д. Самотність пожиратиме
тебе зсередини...
Тим більше, якщо знайдеш престижну роботу в Україні,то відпаде потреба в роботі за кордоном.
 
crowwwduaДата: Вівторок, 20.08.2019, 18:05 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3
Да.
Полностью согласен.
Зароботки того не стоят
 
OlenochkaДата: Вівторок, 08.02.2022, 11:42 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4511
Не всі можуть жити в еміграції
 
marinalitov19Дата: Понеділок, 16.05.2022, 18:14 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4
Мені здається, що інколи немає виходу. Наприклад, я знаю жінку, що за декілька років заробила гроші та купила кіоск. Вона завдяки цьому змогла забеспечити родину.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 28.06.2022, 10:46 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 4511
marinalitov19, розповіжте нам про цю історію
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Заробітки то є зло.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом