MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Офіс-леді: Як зробити кар'єру?
Офіс-леді: Як зробити кар'єру?
OlenkaДата: Середа, 02.11.2016, 22:41 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286
Ти звикла бути хорошою дівчинкою. Старанною, слухняною і все розуміючою. І упевнена - це саме те, що потрібне для успішної кар'єри. Але твій бос-чоловік думає інакше!
Психологи склали перелік "спеціально для жінок" - прийми його як керівництво до дії!
Умій мобілізуватися. Якщо ти не можеш настроїтися на професійний лад, приступити до роботи в потрібний момент, навряд чи начальство тебе відмітить і просуне на посаді. У разі крайньої необхідності треба забути про сім'ю і все особисте життя підпорядкувати роботі. Чи можеш ти поступити саме так? Якщо хочеш вирости в професійному плані, іноді треба уміти стиснути волю в кулак і відокремити службові інтереси від особистих. І ніяких чаювань на півдня!

Будь комунікабельною. Якщо соромишся зайвий раз відкрити рот, то будь ти хоч тричі хороший фахівець - не зможеш зробити крок на високу посаду. Ти схильна до надмірної м'якості і нездатності ухвалювати рішення? Працюй над собою! Але комунікабельність важлива у справі: постійне базікання нікому не йде на користь.

Давай поради, коли про них просять. Якщо у тебе не питають поради, краще її і не давати! Нав'язливий порадник дуже «напружує», навіть якщо він абсолютно щиро бажає допомогти. До того ж, навіщо позбавляти колег їх законного права на помилку і давати спокусу перекласти всю роботу на тебе?

Удосконалюй свій професійний рівень. І оцінюй себе адекватно: не прагни відразу мітити на високі посади - ти повинна зрозуміти стиль роботи компанії, розподіл обов'язків і навчитися класно справлятися зі своєю роботою. Але і не занижуй планку: людина з двома вищими освітами в ролі того, що подає чай - як мінімум, насторожує. Це не казка про Попелюшку, і добра фея не з'явиться в офіс витягнути тебе з підсобки на кар'єрний "бал" - дій сама!

Вчися говорити "ні". Звичайно, тобі не важко. І заварити чай, і принести он ті папірці, і захопити пошту. Але це - не твоя робота. А поки ти робиш те, що не маєш робити, страждає твоя справа. До того ж безвідмовних людей розглядають як хорошого виконавця, але не як людину, що ухвалює рішення, здатну надихнути і повести за собою останніх. Перший час, можливо, варто «побути на побігеньках» - це може посприяти кар'єрі, оскільки тобі почнуть довіряти. Але якщо така «чуйність» стає закономірністю і прохання до тебе переходять всі рамки, давай зрозуміти, що тобі це неприємно. Ти не рабиня, ви всі тут - наймані службовці.

Реагуй на критику. Це робота, а не посиденьки за чаєм, де можна філософськи відмахнутися від недружнього зауваження. Байдужість до критики - неповага до того, хто її висловлює. До того ж це бар'єр в особистому професійному зростанні - коли тебе критикують, це прекрасна можливість подивитися на себе з боку!

Дотримуй субординацію. Вчора ти дуже добре поговорила про роботу з вашим генеральним директором, а сьогодні твій безпосередній шеф вовком дивиться? Річ у тому, що з психологічної точки зору будь-який начальник вважає себе самим компетентним в своїй сфері. І коли через його голову його ж підлеглі починають спілкування з вищим начальством, це удар по самолюбності і сумнів в його професіоналізмі. До того ж «вище» керівництво іноді не знає всіх нюансів роботи того або іншого відділу. Тому те, що якесь питання не проговорене з безпосереднім керівником, призводить до неправильних рішень, а відповідати за них - твоєму шефові.

Тримай дистанцію. Деякі шефи люблять показати себе «люблячими батьками» колективу. Але якщо у відповідь ти починаєш називати шефа «ти», дружньо ляскати по плечу і намагатися поділитися всіма проблемами, начальник вважатиме за краще триматися від тебе подалі. Чому так, адже він хотів спілкування? Відчуваючи цю прірву між собою і підлеглими, керівник намагається зближуватися. Але при цьому зовсім не хоче перейти з розряду керівника в розряд «свого хлопця». "Своєму хлопцю" можна сказати - знаєш, друг, мені вчора не до звіту було, ти ж розумієш. А страждає у результаті справа, і відповідати за це - йому, шефові. Тому не скачуйся до панібратства з начальником, будь з ним щирішою, підтримуй теплі відносини і в той же час дай йому зрозуміти, що знаєш своє місце.

Не забувай, що це робота. Плюшки і в'язання, чай і нескінченні розповіді про дітей - це, може, і добре, але майже завжди недоречно. Якщо хочеш, щоб тебе сприймали серйозно, роби справу і не намагайся перетворити офіс продовження свого будинку. Врешті-решт, чи часто твій шеф притягає на роботу печеннячко власного приготування?
Прикріплення: 6247372.jpg(40.9 Kb)
 
OlenkaДата: Понеділок, 14.11.2016, 18:17 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3286
wacko
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Офіс-леді: Як зробити кар'єру?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом