MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Дiвчата,ким ви хочете стати у майбутнiй професii?
Дiвчата,ким ви хочете стати у майбутнiй професii?
OlenkaДата: Пятниця, 05.05.2017, 15:36 | Пост # 1
Постів: 3307

я хочу бути психологом....було би кльво якби ще була б менеджером..вчителем...можна ще попробувати будівельником, або програмістом....
життя коротке і треба все вспіти зробити...я ще хочу бути ..ну..я ще не придумала)))

перекладачем у якійсь престижній туристичній фірмі=)дуже люблю англійську))колись думала бути дизайнером але передумала і кинула художню школу бо там не вчать дітей ЗОВСІМ

а я раніше хотіла стати стоматологом))))але потом я пішла займатись танцами і хочу бути хореографом.....і хочу бути дезайнером=)))

Акторкою драматичного театру! Я вже ходжу на пiдкурси,знаю,що моя мрiя збудеться* а ви як вважаэте,дiвчатка??**

І я ще не визначилась...
Взагалі, колись мріяла бути вчителем англійської, потім - перекладачем, а тепер і не знаю що вибрати(((((
Прикрепления: 4734641.jpg(22Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Кар'єра » Дiвчата,ким ви хочете стати у майбутнiй професii?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::