MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Малі Груди Та Впевненість (Бути впевненою в собі маючи малі груди.)
Малі Груди Та Впевненість
OlenkaДата: Вівторок, 06.12.2016, 00:06 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Багато хто з вас запитує про те, як мати більше впевненості у собі і як навчитися любити себе. Одною з найпоширеніших є тема? Маленьких цицьок. Якби я отримувала гривню за кожен раз, коли ви запитуєте про це,то я би мала багато грошей.

Щоб бути повністю чесною тут і зараз, у мене не маленькі цицьки, тому я не збираюся прикидатися, що розумію що ви відчуваєте, коли пишете про це. Але я можу зрозуміти, що у вас неприязні почуття до вашої частини тіла.




Якщо ви незадоволені своєю маленькою груддю, Ви не самотні. А якщо серйозно? Ви не повинні нею бути. Я знаю, що це легко сказати, але вислухайте мене: чи великі сіськи чи ні, неважливо, якого вони розміру. Цицьки є дивовижними! Я чула, що багато хлопців та дівчат кажуть, що їм все одно який розмір грудей.

Але я знаю, неважливо скільком іншим людям подобаються твої груди – важливо тільки те, як ти сприймаєш.
далі буде 2015/05/01/real-girls-on-how-to-be-confident-about-your-small-boobs-love-your-body-ask-reddit/
Прикріплення: 3393108.jpg (45.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Малі Груди Та Впевненість (Бути впевненою в собі маючи малі груди.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом