MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Волосся на тілі
Волосся на тілі
OlenkaДата: Четвер, 08.12.2016, 20:58 | Сообщение # 1
Постів: 3286


Ах, це волосся! Ну навіщо воно росте там, де ти хотіла б їх ніколи не бачити? І чому коли ти їх видаляєш, вони через якийсь час знову з'являються? Давай трохи розберемося в цьому питанні. Волосся на тілі - це нормальне явище для людини.
Якщо подивитися під мікроскопом, то виявиться, що у людини, як у біологічного виду волосся не росте тільки на внутрішній поверхні долонь і на слизистих оболонках. Решта всіх поверхонь нашого тіла волосиста! Тільки деколи волосся дуже тоненьке, і тому не завжди помітне неозброєним оком. Обволосіння починається у дівчат приблизно з 11 років і остаточно формується приблизно до 16 років. Приблизно з 13 років починає рости волосся під пахвами. Зв'язано це явище із змінами в гормональному складі крові. Статеві гормони проводяться організмом в значно більшій кількості, ніж в дитинстві. Під їх дією міняється твій зовнішній вигляд, зростають грудні залози, округляються стегна.
 

А зараз повернемося до нашого волосся. Волосся на тілі може бути в кожного різне. Тип волосся, їх колір і жорсткість залежать від генетичних причин, тобто від батьків. У нормі обволосіння лобка відбувається у формі трикутника. Якщо є окремі волоски навколо сосків на грудях, від лобка у напрямку до пупка і до ніг, то це явище в межах норми, особливо якщо воно генетично обумовлене (чарівні південні красуні з темним волоссям і смуглявою шкірою). У разі ж рясного обволосіння низу живота і ареоли навколо сосків, за формою того, що нагадує ромб у напрямку до пупка, є хороший привід для відвідин гінеколога-ендокринолога. Причина підвищеного обволосіння у дівчат - вміст в крові чоловічих гормонів (андрогенів) в межах значно більше норми. Якщо ти помітила, що волосся на тілі росте дуже інтенсивно, слід негайно звернутися за допомогою лікаря. Лікар допоможе тобі, призначивши ліки, що борються з підвищеним обволосінням.
Якщо ж твоє обволосіння звичайне, можна використовувати наступні способи видалення волосся. Гоління - це найпростіший спосіб, щоб позбавитися волосся. 

 
Гоління - один з найдоступніших способів видалення волосся. 
Ефект, подібний до гоління, надають креми-депілятори. Креми-депілятори мають в складі хімічні речовини, що руйнують структуру волосся. Вони розчиняють зовнішню частину волоса, не зачіпаючи кореня. Правда, будь обережна! Деякі креми можуть викликати хімічний опік або алергію. У таких випадках краще застосувати гоління. Волосся під пахвами і по лінії бікіні краще тільки збривати або видаляти кремом-депілятором.

лазерне видалення волосяних цибулин. Це видалення волосся назавжди. Процедура достатньо хвороблива і дорога. Вона повинна проводитися тільки у висококваліфікованих фахівців в перевірених салонах або клініках, інакше можуть залишитися рубці і шрами. Бажано проводити цей вид видалення волосся тільки на ногах.

Видалення зайвого волосся на ногах можливо також за допомогою епіляції. При цьому волос віддаляється повністю, з коренем, тому новий зростає повільніше, з кожним разом стаючи все тоншим і світлішим. Ефект від епіляції триває 1-2 тижні. Процедура вимагає терпіння.
Незалежно від того, чи ти обрала гоління чи, наприклад, креми-депілятори, мусиш брати до уваги, що видалення волосся може призвести до подразнення шкіри.
Прикрепления: 8723013.jpg(18.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Волосся на тілі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом