MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Красиво спати не заборониш.
Красиво спати не заборониш.
OlenkaДата: Четвер, 16.03.2017, 11:02 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Увесь день ми знаходимося серед великої кількості людей - живемо, надягаємо маски, граємо ролі, підганяємо себе та свій образ під «відповідний ідеал». Пізно ввечері, коли ми закриваємо двері у своїй штаб-квартирі та потрапляємо в спальню, ми залишаємося наодинці з собою.
Нарешті ми дозволяємо собі трохи розслабитися. Але навіть домашній затишок не позбавляє нас від внутрішньої роботи свідомості. І лише уві сні ми скидаємо всі маски і стаємо тими, ким є насправді, поза установками суспільства. Саме тому психологи стверджують, що поза, у якій ти спиш, може багато що розповісти про твій характер і внутрішні якості.
Ось декілька основних положень, у яких ми зазвичай спимо, в одному з них ти напевно впізнаєш себе і дізнаєшся все про свій характер.
«Калачик»

Дуже улюблена багатьма поза ще називається позою ембріона. Ти, немов немовля, спиш на боці, зігнувши і підібравши під себе руки і ноги. Така поза говорить про те, що ти потребуєш захисту й опори. Удень ти можеш вести активний спосіб життя, бути цілком упевненою в собі і не подавати явних ознак розгубленості, але якщо велику частину ночі ти проводиш в такому положенні, ти намагаєшся підсвідомо сховатися від проблем. Варто проаналізувати ситуацію наяву і подумати, що ж тебе все-таки так сильно турбує.
«Кішечка»


Друга поза менш напружена і затиснута, хоча і схожа на попередню. Ти лежиш на боці, ноги зігнуті в колінах, але не дуже, руки лежать вільно. Це досить зручне та гармонійне положення для тіла. Так сплять люди, у яких усе спокійно та досить стабільно в житті, у них немає внутрішніх «вузлів». Можна додати, що твої емоції загалом позитивні, і ти досить успішно їх контролюєш.
«Зірка»
Третя поза сну — відкрита. Ти лежиш на спині, вільно розкинувшись, руки і ноги не притиснуті до тіла. Так сплять люди, які абсолютно впевнені в собі. У житті ти справжня королева – активна, діяльна, але будь уважнішою, не варто так вже відкрито проявляти самолюбність.
«Чапля»
Четверта поза - на животі. Ти спиш, поклавши руки під голову, підтискаючи під себе одну ногу. Це говорить про твою надійність, хоча і тобі іноді потрібна опора. У той же час, в деяких питаннях ти емоційно нестійка. Поки в житті все йде спокійно, ти бадьора і весела та варто з'явитися перешкоді на накатаній стежині, ти розгублюєшся та не можеш ухвалити швидке рішення. Ну що ж, у таких ситуаціях завжди допоможуть друзі, адже вони є та сама необхідна опора.
«Малюк»
Так само на животі, можна спати і витягнувши обидві ноги, поклавши зігнуті в ліктях руки по обидві сторони тулуба. Так сплять маленькі дітки, сплять спокійно, залишивши позаду знегоди, в очікуванні наступного цікавого дня, який принесе їм нові знання, радість і любов батьків.
Приблизно так само живуть і ті дорослі, які сплять у такій позі. Якщо це твоя улюблена поза, значить, ти міцно стоїш на ногах, не любиш несподіванку, приємна в спілкуванні і оптимістично дивишся вперед.
Пози сну, немов дзеркало нашого внутрішнього світу відображають нашу дійсну глибинну суть, роботу нашої підсвідомості. Правда, поки ми спимо, положення тіла неодноразово змінюється, але завжди існує те, у якому тобі найзручніше та комфортніше. Як правило, ти приймаєш його перед тим, як заснути. Саме цю позу і варто аналізувати. А взагалі, за ніч ми рухаємося від 25 до 40 разів.
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Красиво спати не заборониш.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом