MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Бронхіальна астма у дітей виліковна
Бронхіальна астма у дітей виліковна
OlenkaДата: Пятниця, 26.05.2017, 16:34 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Бронхіальна астма у дітей виліковнаВ даний час зростає кількість дітей, що страждають на бронхіальну астму. Чим раніше почати правильне лікування, тим з більшою ймовірністю можна побороти недугу. Лікування слід починати з виявлення причин.

У бронхіальної астми дві найпоширеніші причини:
1. Психосоматична, або неврогенная. Виникає як наслідок стресу. Причому стрес не обов'язково може бути гострим, у дітей причиною астми може бути гіперопіка з боку близьких: батьків, бабусь, дідусів. Наприклад, в одного пацієнта мама при найменшому кашлі в тривозі бігла до дитини, дитина кашляв все більше, тому мама покинула роботу, щоб доглядати за ним. Поступово почалися напади астматичного бронхіту. Підключилася бабуся-лікар, почалися виклики швидкої допомоги. У тата при цьому з'явилося почуття провини за те, що він мало приділяє увагу родині. На цьому тлі в дитини утяжеляется перебіг хвороби, і астматичний бронхіт переростає в бронхіальну астму. Психологічна обстановка в сім'ї поштовхових моментом. Потім вже приєднується інфекція, алергічні та аутоімунні процеси, і в кінцевому рахунку виявляється задіяним весь організм.

Звичайно, досить важко встановити, що причиною гіперопіка. На перший погляд дитина зростає в любові і турботі, але хворіє. Поштовхом до розвитку бронхіальної астми може бути також і брак уваги з боку батьків.

2. Пригнічені простудні чи шкірні захворювання. Якщо малюка від грипу або іншого простудного захворювання лікували антибіотиками або іншими сульфаніламідами, які понизили його імунітет, то, як прийнято говорити в гомеопатії, хвороба може перейти на інший рівень. З простих простудних захворювань починається бронхіт, потім хронічний бронхіт, після бронхіт з астматичним компонентом і астма. Те ж саме може вийти, якщо дерматити тільки лише замазувати мазями, лише знімаючи симптом, а не усуваючи причину.

Звичайно, не у всіх дітей, хто отримував антибіотики, розвивається астма. Визначальну роль грає спадкова схильність. При цьому наявність бронхіальної астми в сім'ї зовсім необов'язково. Обтяжливою спадковістю можуть бути також захворювання легень (плеврити, туберкульоз, позитивна реакція Манту), деякі важкі захворювання.
Як можна вилікувати астму?

Створити дитині психологічний комфорт. Самостійно або спільно з психологом виробити правильну лінію виховання;
Підвищити власну резистентність організму (опірність хворобам) і по можливості звільнити організм від наслідків антибіотиків відварами, травами;

Часто бронхіальна астма сусідить з шкірним захворюванням. При цьому, якщо шкірне захворювання заліковувати за допомогою кремів, може наступити загострення астми. Краще знімати свербіж за допомогою дієти;
Допомагають при астмі немедикаментозні методи лікування: дихання по Бутейко, гомеопатичні препарати, соляні печери, масажі.

У антропософської медицині застосовується ефективний метод лікування астми евритмія. Це терапія рухом, при якій закономірності мови або звуків перетворюються в рух. При роботі з бронхіальною астмою в антропософської медицині поєднують вимова певних літер з певними рухами.

При астмі також необхідне лікування джерел інфекцій: лікування ангіни, гаймориту, санація зубів. Постійні джерела інфекції підтримують астму. Причому лікувати потрібно не хімічними препаратами, адже ліки, як додаткові токсини, лише ускладнюють перебіг астми. Підійдуть фізіотерапевтичні процедури: ультрафіолет, кварц, обробка безпосередніх вогнищ інфекцій.

Намагаючись боротися з астмою традиційними методами, лише знімаючи симптоми за допомогою інгаляторів, ми отримаємо лише закінченого астматика. Розумні пацієнти намагаються знайти альтернативні методи лікування. І чим раніше почати лікування астми у дитини, тим сприятливіші прогноз.
Тетяна Корякіна
Прикрепления: 7660217.jpg(155.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Бронхіальна астма у дітей виліковна
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом