MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Дивні речі які відбуваються з тілом дівчини
Дивні речі які відбуваються з тілом дівчини
OlenochkaДата: Неділя, 19.11.2017, 20:00 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4176
Жіноче тіло буває іноді... дивне. Дивишся і помічаєш речі, які  турбують, або  думаєш, що ти єдина в своєму роді (або що у вас є проблеми). Але найчастіше, виявляється що це неправда, а те що ви бачите, є просто нормою. Ось одинадцять таких прикладів.

Витікання прозорої рідини із сосків.

Ок, це може здатися дивним і тривожним (звичайно, вже замислювалася про рак), але насправді немає проблем для занепокоєння. Якщо витікає речовина в дуже невеликій кількості і прозора, це норма. Якби, зауважила якісь інші відхилення – йди до лікаря.

Шар жиру під пупком.

Такий додатковий, маленький непримітний... зовсім не означає, що ти товста або що у вас є якась дуже унікальна будова тіла. У більшості жінок саме в цьому місці знаходиться трохи більше жиру. Це видно навіть у супер натренованих дівчат. Не хвилюйтеся так – все в порядку.

Зверніть увагу, на різний розмір статевих губ.

Ти дивишся "туди" і з подивом виявивши, що ваші статеві губи різних розмірів? Ти не одна. Так є у більшості жінок і багато хто вважає, що вона є винятком. Але на практиці, це абсолютно нормально. Вам не потрібно турбуватися ні виправляти. Відмінності, звичайно не будуть видні для хлопця, з яким у тебе буде статевий акт.

Затвердіння сосків... у різних ситуаціях!

Теоретично це повинно робитися тільки тоді, коли дівчині холодно або коли вона збуджена. На практиці буває по-різному – у деяких це явище відбувається, наприклад, під час чхання. У цьому я не бачу причин для занепокоєння. Але якщо сильно тебе це бентежить, подумай про ліфчик з товстими вставками.

Пукає... вагіна.

Це забавно, але всі дівчата чудово знають, про що йде мова. Іноді буває так, що гази замість того, щоб нормально пройти через сідниці, "prześlizgują" і виходять... "обличчям". Це смішно, дивне відчуття – не хвилюйся, з тобою все в порядку!
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Дивні речі які відбуваються з тілом дівчини
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом