MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Дивні речі які відбуваються з тілом дівчини
Дивні речі які відбуваються з тілом дівчини
OlenochkaДата: Неділя, 19.11.2017, 20:00 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Жіноче тіло буває іноді... дивне. Дивишся і помічаєш речі, які  турбують, або  думаєш, що ти єдина в своєму роді (або що у вас є проблеми). Але найчастіше, виявляється що це неправда, а те що ви бачите, є просто нормою. Ось одинадцять таких прикладів.

Витікання прозорої рідини із сосків.

Ок, це може здатися дивним і тривожним (звичайно, вже замислювалася про рак), але насправді немає проблем для занепокоєння. Якщо витікає речовина в дуже невеликій кількості і прозора, це норма. Якби, зауважила якісь інші відхилення – йди до лікаря.

Шар жиру під пупком.

Такий додатковий, маленький непримітний... зовсім не означає, що ти товста або що у вас є якась дуже унікальна будова тіла. У більшості жінок саме в цьому місці знаходиться трохи більше жиру. Це видно навіть у супер натренованих дівчат. Не хвилюйтеся так – все в порядку.

Зверніть увагу, на різний розмір статевих губ.

Ти дивишся "туди" і з подивом виявивши, що ваші статеві губи різних розмірів? Ти не одна. Так є у більшості жінок і багато хто вважає, що вона є винятком. Але на практиці, це абсолютно нормально. Вам не потрібно турбуватися ні виправляти. Відмінності, звичайно не будуть видні для хлопця, з яким у тебе буде статевий акт.

Затвердіння сосків... у різних ситуаціях!

Теоретично це повинно робитися тільки тоді, коли дівчині холодно або коли вона збуджена. На практиці буває по-різному – у деяких це явище відбувається, наприклад, під час чхання. У цьому я не бачу причин для занепокоєння. Але якщо сильно тебе це бентежить, подумай про ліфчик з товстими вставками.

Пукає... вагіна.

Це забавно, але всі дівчата чудово знають, про що йде мова. Іноді буває так, що гази замість того, щоб нормально пройти через сідниці, "prześlizgują" і виходять... "обличчям". Це смішно, дивне відчуття – не хвилюйся, з тобою все в порядку!
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Дивні речі які відбуваються з тілом дівчини
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом