MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Гінеколог та вступ у ВУЗ. Що перевіряють? (Чи потрібно, проходити гінеколога коли поступаєш?)
Гінеколог та вступ у ВУЗ. Що перевіряють?
OlenochkaДата: Вівторок, 05.06.2018, 23:07 | Сообщение # 1
Постів: 4149
Доброго дня. Мене звати Марія. Вчуся в 11 класі і влітку буду вступати до ВУЗУ.  Наскільки я знаю, в список лікарів входить і гінеколог. Все б і нічого, просто я не незаймана. (Заздалегідь прошу по можливості утриматися від коментарів негативного змісту)
Я прочитала в інтернеті історії дівчат, пов'язані з цією подією. Деякі пишуть, що діагноз "здорова" їм просто так вписав терапевт або сам гінеколог. Комусь задавали питання про місячних і мацали груди/живіт.


Я точно знаю, що ніяких венеричних захворювань у мене немає (партнер був тільки один, і здавав аналіз на СНІД та ВІЛ).

Останній (він же перший) раз на огляді у гінеколога була в 15 років. Яка ймовірність того, що мені так само дуже пощастить, як і тим дівчатам? Живу в Україні, якщо це має значення. Дуже хотілося б дізнатися, як все відбувається, і кому повідомляють (якщо повідомляють) про відсутність цноти.
Сумніваюся, що моя мама скаже: "Ну що зробити... користуйся контрацептивами". Дуже переживаю. Заздалегідь дякую.Взагалі-то зараз у вузах не обов'язкова медична довідка, адже згідно конституції україни ВСІ громадяни мають рівні права на вступ до вузу. Довідка потрібна лише для заселення в гуртожиток (флюроография, педикульоз і щось ще).

ЦитатаМОЗ визначило перелік лікарів - терапевт, хірург, невропатолог, окуліст, отоларинголог, рентгенолог
А тому варто користуватися тими формами довідки, де зайвих лікарів немає
ЦитатаАле якщо в Вашому вузі її потребують (що для мене дивно), то існує спец. форма цієї довідки

Більше інформації на сторінках:


http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0681-12/paran2#n2

Довідка форми 086-о або 086-у

http://znoo.in.ua/dovidka-formi-086-o-abo-086-u/

Якщо, все таки буде потрібно проходити при вступі?

Не переживай. Якщо лікар-гінеколог не подруга твоєї мами, то ніхто нічого не дізнається. У твоїй довідці буде стояти тільки штамп з прізвищем лікаря і його підпис. Навіть діагноз: «здорова» буде написано на окремому папірці, яку ти будеш при заселенні в гуртожиток показувати. І при профоглядах для вступу до ВУЗУ оглядає звичайно не лікар, а фельдшер, для якої ти просто одна малесенька ланка з конвеєра абітурієнтів. А потім ти просто заходиш до лікаря в кабінет, щоб поставити штамп. Іноді навіть це робить сама фельдшерка. А те, незаймана ти чи ні, навіть у картці у тебе не напишуть, тим більше 200% нікому повідомляти не будуть, тому що ти вже доволі доросла.

Якщо немає 18, то швидше за все огляд буде відбуватися в присутності мами (так потрібно), але тобі нічого не заважає сказати лікарю,що ти незаймана і тоді огляд буде проходити в іншому руслі. візуально це ніяк не помітно, що ви ведете статеве життя

І є ще варіант вирішення проблеми — звернутися в приватну клініку за гроші (невеликі). у приватних клініках присутність батьків необов'язково

Відсутність невинності — це не патологія. Так що, не бійся! Побережи нервові клітини для першої сесії!:))) Удачі тобі і успіхів при вступі!
Прикрепления: 0001246.jpg(20.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Гінеколог та вступ у ВУЗ. Що перевіряють? (Чи потрібно, проходити гінеколога коли поступаєш?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом