MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Чим загрожує швидке схуднення?
Чим загрожує швидке схуднення?
OlenochkaДата: Вівторок, 28.05.2019, 21:03 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
У цьому пості ви дізнаєтеся, які ризики несе швидка втрата ваги.

Літо невблаганно наближається, тому люди, які хочуть представити форму життя під час канікул, все менше і менше часу на це. Тому не дивно, що швидке схуднення вабить. Чудо дієти або навіть голодування, видаються ідеальними, але на жаль, вони мають багато недоліків, про які ми хочемо згадати. Подивіться, чому ви повинні уникати їх.

Чим загрожує швидке схуднення?

Ефект йо-йо. Це, напевно, найгірше, що може трапитися з нами. На жаль, це частий сценарій, який зачіпає людину на дієті 1000 ккал, або голодування. Кілограми, втрачені під час схуднення повертаються з надлишком. В результаті людина, яка намагається схуднути, виглядає гірше, ніж до початку.

Надлишок обвислої шкіри. Люди, які втратили багато кілограмів, піддаються на те, що їх шкіра не буде скорочуватися в такому ж темпі, як жир. В результаті, незважаючи на вражаюче падіння ваги, силует виглядає мало естетично. В екстремальних випадках потрібне навіть втручання хірурга.

Поява розтяжок. Особливо схильні люди, кого вразив ефект йо-йо, але великий вплив також генетика. 

Постійна втома. Організм, що страждає дефіцитом калорій, не має сил функціонувати належним чином. Це призводить до сонливості, а також проблеми з концентрацією уваги.


Поганий настрій. Зниження настрою не є безпосередньо викликане швидким схудненням, але часто супроводжує людей, які швидко втрачають кілограми. Пов'язано це з постійного почуття голоду, а як відомо, людина голодна, зла людина.

Сповільнюється метаболізм. Коли організм отримує дуже мало калорій, він починає захищатися від голоду, в результаті чого метаболізм сповільнюється, і ми перестаємо худнути.




dlanastolatek та  Pinterest
Прикріплення: 5293094.jpg (35.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Чим загрожує швидке схуднення?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом