MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Настій імбиру-навіщо його пити?
Настій імбиру-навіщо його пити?
OlenochkaДата: Субота, 29.06.2019, 20:50 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
З цього поста ви дізнаєтеся, чому треба пити відвар з імбиру.

Імбир, хоча і виглядає досить непоказно, дуже здоровий і має багато поживних властивостей. Настій з імбиру має багато плюсів, про які див. нижче.




Цитата
Настій імбиру-навіщо його пити?

Зміцнює імунітет. Імбир добре справляється з застудою (ми перевіряли), тому якщо ви ще не використовували його, обов'язково перевірте.

Як використовувати імбир при застуді?

- Чай з імбиром - досить додати кусочок в напій. Його можна очистити, хоча це не обов'язково.

– Настій з імбиру – потрібно 1 столову ложку старого імбиру (в цьому випадку краще його очистити) і 1 столову ложку листового чаю. Вилити вміст в маленький горщик, залити склянкою води і варити кілька хвилин. Процідіть і випийте тепле. Можна підсолодити напій медом.

- Напій з імбиром і куркумою-має зігріваючі властивості, тому він ідеально підійде від застуди. Для його приготування потрібна вода, тертий імбир, мед, куркуму, щіпку перцю і свіжовичавлений сік апельсина.


Допомагає травленню. Імбир хороший для травлення, тому що він стимулює всю систему і додатково покращує бактеріальну флору шлунка. Якщо у вас з цим проблеми, приправте їжі. Також спробуйте зацукрований імбир, його жування має допомогти.

Очищає організм від токсинів. Перш за все, очищає кишечник від відкладень і бореться з паразитами і запальними процесами, а крім того проявляє дезінфікуючі властивості, тому варто ввести його в раціон.

Діє як знеболююче. Дівчатам, які страждають хворобливими менструаціями, слід спробувати настій імбиру. Також допомагає при болях мігрені.


Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 2421143.jpg (83.5 Kb) · 5526059.jpg (40.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Настій імбиру-навіщо його пити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом