MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Як зменшити біль під час місячних?
Як зменшити біль під час місячних?
OlenochkaДата: Середа, 24.07.2019, 20:38 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
У цьому записі ми Вам підкажемо, як зменшити біль під час місячних.

Кожна жінка напевно, погодиться з нами, що менструація не з найприємніших моментів в нашому житті. Хоча більшість з нас не в захваті, коли з'являються місячні, це свідчить про те, що наш організм функціонує правильно. Якщо в ЦІ дні ви боретеся з болем, то нижче наведені 5 способів, які допоможуть Вам його зменшити.



Як зменшити біль під час циклу?

1. Знеболююча таблетка

Це, мабуть, найвідоміший метод, щоб позбутися від болю, викликаного в місячні. Найефективнішими засобами будуть ті, які містять ібупрофен (наприклад, Ibuprom), хоча інші ліки повинні допомогти. Полегшення приносить також прийом ліків проти болю, таких як, наприклад, ношпа. Хоча таблетка швидко діючий спосіб для полегшення болю, варто використовувати їх в крайньому випадку, коли інші методи не допомогли.

2. Тренування

Багато кому з нас, під час менструації приносять полекшення не займатися фізкультурою, а також багато хто відмовляється від тренувань самостійно. Чи дійсно це хороше рішення? Ну, ні Правильні вправи поліпшать ваше самопочуття. Кращими вправами вдома буде, наприклад йога. Зменшує спазми, заспокоює розум і розслабляє тіло. Під час фізичних вправ виділяються гормони щастя, так звані ендорфіни, які пригнічують біль.

3. Спосіб харчування

Те, що ми їмо, також впливає на наше самопочуття під час менструації. Уникайте солі і гострих приправ, кави, міцного чаю і газованих напоїв. Пийте трав'яні настої, які більш здорові і додатково мають лікувальні властивості (найкраще починати за кілька днів до запланованої менструації).


4. Грілка

Можете покласти грілку на живіт. Це повинно зробить, що біль зменшиться. В цьому випадку не менш ефективною буде гаряча ванна, але на жаль, вона може збільшити кровотечу. Грілку можна замінити гарячим рушником.


5. Масаж

Ніжний масаж живота не повинен нашкодити. Завдяки йому, це тебе заспокоїть, і біль повинна зменшитися.


Джерело dlanastolatek
Прикріплення: 5351093.jpg (25.3 Kb) · 4155256.jpg (83.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 31.07.2019, 23:13 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4514
Цитата
Пару раз пробувала тренуватися в період, нічого не давало, тільки погіршувало ситуацію, ще більше болів живіт.
Мені дуже допомагає таблетка від болю під назвою Панадол Екстра


Автор Irma12
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Як зменшити біль під час місячних?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом