MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інший-значить, гірший?
Інший-значить, гірший?
OlenochkaДата: Субота, 28.03.2020, 15:08 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Цитата
Інший означає Гірший? Про це в сьогоднішньому записі.

Скільки разів ми стикалися з расовою, релігійною, світоглядною або сексуальною? Я думаю, що кожен з нас мав з нею контакт. Може, ти був жертвою? Чи це ти судив?

Інший-значить, гірший?
Як люди, ми схильні помічати недоліки тільки у інших. Ми запам'ятовуємо погані якості, забуваючи про хороші, ми часто кидаємо людей, розмовно кажучи, в один мішок. Ми боїмося змін, боїмося інакшості. З чим це пов'язано? Погане виховання, низька самооцінка, відсутність любові, нещастя? Важко сказати однозначно.

Часто загальна ненависть, особливо серед молоді, обумовлена дійсно дріб'язковими причинами, такими як, наприклад, одяг. У сьогоднішніх реаліях велику роль відіграє мода, яка змушує нас часто вибирати однаковий одяг, взуття. У місті можна побачити безліч подібних стилів, і звідси ми знаємо, що зараз модно. Однак у нашому середовищі є люди, які виділяються. Є й інші. Йдеться не тільки про загальну зовнішність, але і про манеру буття, почуття гумору, переваги.

У кожного своя історія, не обов'язково приємна. Точка зору залежить від точки сидіння. Будь-яку поведінку можна якось виправдати. Ми судимо, нічого не знаючи про іншу людину. Давайте згадаємо, що у всіх нас є почуття, які дуже легко зачепити.

Насправді ми всі відрізняємося одне від одного, але часто деякі риси повторюються в різних комбінаціях або ми стаємо схожими на когось з точки зору одягу, способу життя ітд.

Кожен з вас, звичайно, знає таку людину, яка виключно віддаляється від інших. Часто ця людина може відчувати себе відчуженою, тому що не підходить іншим, але це залежить від характеру.

Так, або інший-гірший? Безумовно ні.

У кожному з нас є щось особливе! Ми не знайдемо в світі двох однакових людей. Оригінальність це круто! Ти такий, який ти є, і будь собою. Не дозволяйте собі переконувати вас, що ви повинні бути такі як інші.

Існує безліч різних досліджень і теорій про причини оцінки інших

Махатма Ганді одного разу сказав:
Якщо ви хочете змінити світ, почніть з себе, і світ зміниться для вас.
Будь зміною, яку ти хочеш побачити в світі.

Подбайте про свій бізнес. Розвивайте свої пристрасті та інтереси, міняйте себе, а інших залишайте в спокої. Їхнє життя, їхня справа. Вони хочуть поради, думки? Не має справи. Але не судіть. Всі різні, унікальні, незважаючи на свої недоліки.

 
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Інший-значить, гірший?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом