MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » 4 ідеї здорового тосту
4 ідеї здорового тосту
OlenochkaДата: Понеділок, 27.04.2020, 22:02 | Пост # 1
Постів: 3861
Вам набридли традиційні тости? Або ви хочете спробувати щось нове? У цьому пості ви знайдете рецепти смачних і здорових запечених бутербродів!

Коли нас переслідує голод, ми найохочіше добираємося до чогось, що можна швидко приготувати і при цьому наповнити. У цьому пості ви знайдете 4 ідеї тостів, які не тільки чудові, але і, перш за все, здорові!

1. Тости сухі з помідорами
Вам знадобляться:
* 4 скибочки хліба (бажано: непросіяний, житній, пишучий)
* 1 помідор
* 1 моцарелла (повножирна або легка)
* додатково: шпинат, рукола, базилік

У тостер покладіть скибочку хліба, скибочку помідора, скибочку моцарели, щось зелене і накрийте ще одну скибочку. Такі бутерброди додадуть вам енергії, і, крім того, вони дуже смачні.

2. Сухі тости з яйцем і авокадо
Вам знадобляться:
* 4 скибочки хліба
* 1/2 авокадо
* сплеск лимонного соку
* сіль, перець, за бажанням зубчик часнику
* яйце

Авокадо розім'яти з лимонним соком і дрібно нарізаним зубчиком часнику, потім приправити. Яйце зварити круто або приготувати в "посадженому"вигляді. Змастіть хліб пастою авокадо і покладіть нарізане яйце круто, накрийте ще одним скибочкою і запікайте в тостері. Якщо ви вибрали смажене яйце, то запікайте самі бутерброди з авокадо, а підготовлене яйце викладіть на готові тости.

3. Солодкий тост з арахісовим маслом
Вам знадобляться:
* 4 скибочки хліба
* 1 банан
* арахісове масло
* додаткова кориця

Змастіть хліб арахісовим маслом і покладіть нарізані скибочки банана, нарешті, накрийте другим скибочкою і підсмажте. Готовий тост можна посипати корицею.

4. Тости без хліба
Вам знадобляться:
* 2 яйця
* 4 столові ложки борошна або вівсяної муки, подрібненої в борошно
* 1 чайна ложка розпушувача
* для солоних варіантів: спеції, сир, помідор, щось зелене
* для солодких варіантів: кориця, фрукти, мед
* кокосове масло (для змащування тостера)

Яйця змішати з борошном і розпушувачем. Тостер змастіть маслом і нагрійте. Залежно від того, що ви відчуваєте, додайте спеції в масу. Масу ретельно вилийте в тостер. У центр тосту покладіть сир, овочі або фрукти і залийте ще однією порцією маси. Випікати до коричневого кольору.

Джерело dlanastolatek

Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » 4 ідеї здорового тосту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::