MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » 4 ідеї здорового тосту
4 ідеї здорового тосту
OlenochkaДата: Понеділок, 27.04.2020, 22:02 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
Вам набридли традиційні тости? Або ви хочете спробувати щось нове? У цьому пості ви знайдете рецепти смачних і здорових запечених бутербродів!

Коли нас переслідує голод, ми найохочіше добираємося до чогось, що можна швидко приготувати і при цьому наповнити. У цьому пості ви знайдете 4 ідеї тостів, які не тільки чудові, але і, перш за все, здорові!

1. Тости сухі з помідорами
Вам знадобляться:
* 4 скибочки хліба (бажано: непросіяний, житній, пишучий)
* 1 помідор
* 1 моцарелла (повножирна або легка)
* додатково: шпинат, рукола, базилік

У тостер покладіть скибочку хліба, скибочку помідора, скибочку моцарели, щось зелене і накрийте ще одну скибочку. Такі бутерброди додадуть вам енергії, і, крім того, вони дуже смачні.

2. Сухі тости з яйцем і авокадо
Вам знадобляться:
* 4 скибочки хліба
* 1/2 авокадо
* сплеск лимонного соку
* сіль, перець, за бажанням зубчик часнику
* яйце

Авокадо розім'яти з лимонним соком і дрібно нарізаним зубчиком часнику, потім приправити. Яйце зварити круто або приготувати в "посадженому"вигляді. Змастіть хліб пастою авокадо і покладіть нарізане яйце круто, накрийте ще одним скибочкою і запікайте в тостері. Якщо ви вибрали смажене яйце, то запікайте самі бутерброди з авокадо, а підготовлене яйце викладіть на готові тости.

3. Солодкий тост з арахісовим маслом
Вам знадобляться:
* 4 скибочки хліба
* 1 банан
* арахісове масло
* додаткова кориця

Змастіть хліб арахісовим маслом і покладіть нарізані скибочки банана, нарешті, накрийте другим скибочкою і підсмажте. Готовий тост можна посипати корицею.

4. Тости без хліба
Вам знадобляться:
* 2 яйця
* 4 столові ложки борошна або вівсяної муки, подрібненої в борошно
* 1 чайна ложка розпушувача
* для солоних варіантів: спеції, сир, помідор, щось зелене
* для солодких варіантів: кориця, фрукти, мед
* кокосове масло (для змащування тостера)

Яйця змішати з борошном і розпушувачем. Тостер змастіть маслом і нагрійте. Залежно від того, що ви відчуваєте, додайте спеції в масу. Масу ретельно вилийте в тостер. У центр тосту покладіть сир, овочі або фрукти і залийте ще однією порцією маси. Випікати до коричневого кольору.

Джерело dlanastolatek
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » 4 ідеї здорового тосту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом