MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Чому хлопці дрочуть?
Чому хлопці дрочуть?
girlorgДата: Неділя, 20.10.2013, 23:59 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Скажіть мені дівчатка!
 
knopaДата: Понеділок, 12.10.2015, 11:48 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 762
Анонім. Знала що мій хлопець дрочить. Завжди цікавило, чому ж я не влаштовую його в сексі. Зайшла в історію браузера ... я очікувала побачити все що завгодно, але не таке. Сказати що я охуєла ні чого не сказати. Виявилося він не просто дрочить, а дрочить на трансів !!!!!! О.о Зрозуміла що його не влаштовує відсутність в мене хуя. Моє життя не стане колишнім. Як мені тепер з ним жити ...
 
OlenkaДата: Четвер, 21.04.2016, 13:18 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
От буває сидиш такий удома і абсолютно нічим зайнятися або заснути не можеш, або просто смачно поснідав, що робити? Звичайно піти і подрочити! Подрочити - саме краще в будь-якій ситуації!
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Чому хлопці дрочуть?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом