MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Мій хлопець мастурбує!
Мій хлопець мастурбує!
OlenkaДата: Понеділок, 19.12.2016, 18:18 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Нещодавно я говорила зі своїм хлопцем про мастурбацію. Він зізнався мені, що часто мастурбує, навить після наших зустрічей. Інколи він мастурбував, навіть два рази в день. Це Нормально? Хіба не шкідливо та не призведе якоїсь хвороби?Мастурбація під час дозрівання у підлітків є звичайним явищем. Близько 84% хлопців та 79% дівчат віком від 13 до 18 років, регулярно мастурбують.

Під впливом статевих гормонів, які виділяються в період статевого дозрівання в великих кількостях, народжується
сильне сексуальне напруження. Мастурбація, допомагає молодим людям, які ще не почали статеве життя і не готові до нього, зняти напругу та досліджувати власну сексуальність без ризику потенційної вагітності або зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Також ті люди, які живуть у відносинах, і після закінчення статевого дозрівання мастурбують.

Про те, скільки б людей не потрапляли в крайність, мастурбація не шкідлива. Проблема може виникнути в тому випадку, коли мастурбація не використовується в якості розрядки сексуальної напруги, але в зрілому віці замінює здорові сексуальні відносини між партнером.Поведінка Твого хлопця не відрізняється від поведінки звичайного підлітка.

Хлопчики частіше мастурбують ніж дівчата через високий рівень чоловічого статевого гормону – тестостерону. Для підлітка хлопця, побачення, обійми і поцілунки з дівчиною, стають сильним стимулом сексуального напруження, яке за допомогою мастурбації зникає. З плином часу рівень тестостерону нормалізується, і поступово опускається, тим самим знижуючи сексуальну напругу, як і схильність до частої мастурбації.
Прикрепления: 7432149.jpg(66.3 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 15.02.2017, 10:15 | Сообщение # 2
Постів: 3286
Так вийшло, що звик мастурбувати, міцно стискаючи член. І через це знизилася чутливість. тепер від мінету не можу кінчити. і мені подобається спостерігати, коли моя дівчина падає без сил, через годину самовідданої праці. відчуваю себе злим генієм. особливо коли в неї вираз обличчя "за * бав"
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Мій хлопець мастурбує!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом