MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Чому хлопець мастурбує! (Мій хлопець мастурбує!)
Чому хлопець мастурбує!
OlenkaДата: Четвер, 12.01.2017, 01:26 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Іванка, 16 років: Нещодавно я говорила зі своїм другом про мастурбацію. Він зізнався мені, що часто мастурбує, і після наших зустрічей теж іноді мастурбував, навіть два рази в день. Чи це Нормально? Хіба це не шкідливо і не призведе до якої-небудь хвороби?Мастурбація серед дозрівання підлітків є звичайним явищем. Статистика каже, що близько 84% хлопчиків і 79% дівчат від 13 до 18 років, регулярно мастурбує.


Під впливом статевих гормонів, що виділяються в період статевого дозрівання в дуже великих кількостях, породжується сильне сексуальне напруженння. Мастурбація допомагає молодим людям, які ще не почали статеве життя і не готові до цього, зняти цю напругу та досліджувати власну сексуальність без ризику потенційної вагітності або зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Також люди, що перебувають у відносинах та вже після закінчення статевого дозрівання теж мастурбують. Про те, скільки людей не потрапило в крайність і наркоманію, мастурбація як така не шкідлива. Проблема може виникнути в тому випадку, коли мастурбація не використовується для розрядки сексуальної напруги, але в зрілому віці замінює здорові сексуальні відносини між партнерами, стає відомим наркоманією або формою задоволення емоційних потреб, відповіддю на стрес, психологічні проблеми і т. д. Тільки після цього, такого роду симптоми повинні спонукати до контакту з психологом або сексологом..

Поведінка Твого хлопця не відрізняється від поведінки звичайного підлітка. Хлопчики частіше мастурбують ніж дівчата через високий рівень чоловічого статевого гормону – тестостерону. Для підлітка чоловіка, побачення, обійми і поцілунки з дівчиною, приносить сексуальне напруження, яке потім розвантажується через мастурбацію. З плином часу рівень тестостерону нормалізується, і поступово опускається, тим самим знижуючи сексуальну напругу, як і схильність до частої мастурбації.
Прикрепления: 3039198.jpg(33.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Чому хлопець мастурбує! (Мій хлопець мастурбує!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом