MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Чому хлопець мастурбує! (Мій хлопець мастурбує!)
Чому хлопець мастурбує!
OlenkaДата: Четвер, 12.01.2017, 01:26 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Іванка, 16 років: Нещодавно я говорила зі своїм другом про мастурбацію. Він зізнався мені, що часто мастурбує, і після наших зустрічей теж іноді мастурбував, навіть два рази в день. Чи це Нормально? Хіба це не шкідливо і не призведе до якої-небудь хвороби?Мастурбація серед дозрівання підлітків є звичайним явищем. Статистика каже, що близько 84% хлопчиків і 79% дівчат від 13 до 18 років, регулярно мастурбує.


Під впливом статевих гормонів, що виділяються в період статевого дозрівання в дуже великих кількостях, породжується сильне сексуальне напруженння. Мастурбація допомагає молодим людям, які ще не почали статеве життя і не готові до цього, зняти цю напругу та досліджувати власну сексуальність без ризику потенційної вагітності або зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Також люди, що перебувають у відносинах та вже після закінчення статевого дозрівання теж мастурбують. Про те, скільки людей не потрапило в крайність і наркоманію, мастурбація як така не шкідлива. Проблема може виникнути в тому випадку, коли мастурбація не використовується для розрядки сексуальної напруги, але в зрілому віці замінює здорові сексуальні відносини між партнерами, стає відомим наркоманією або формою задоволення емоційних потреб, відповіддю на стрес, психологічні проблеми і т. д. Тільки після цього, такого роду симптоми повинні спонукати до контакту з психологом або сексологом..

Поведінка Твого хлопця не відрізняється від поведінки звичайного підлітка. Хлопчики частіше мастурбують ніж дівчата через високий рівень чоловічого статевого гормону – тестостерону. Для підлітка чоловіка, побачення, обійми і поцілунки з дівчиною, приносить сексуальне напруження, яке потім розвантажується через мастурбацію. З плином часу рівень тестостерону нормалізується, і поступово опускається, тим самим знижуючи сексуальну напругу, як і схильність до частої мастурбації.
Прикріплення: 3039198.jpg (33.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Чому хлопець мастурбує! (Мій хлопець мастурбує!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом