MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Пози для мастурбації на ліжку (для дівчат)
Пози для мастурбації на ліжку (для дівчат)
OlenochkaДата: Понеділок, 14.08.2017, 13:24 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
Якщо ти будеш мастурбувати, то напевне будеш це робити у свому ліжку. Немає нічого поганого в тому, що ви мастурбуєте. Єдина проблема яка може трапитися полягає в тому, що це все може стати трохи нудним. Думаю захочете спробувати деякі нові пози.

Коли ти у ліжку, то там насправді є купа варіантів, як це зробити.  Ви можете спробувати одну з цих ідей.

З Іншого боку.



Якщо ви спробуєте мастурбувати іншою рукою, це насправді дасть вам нові відчуття. Буде трохи по-іншому, ніж коли використовуєте свою домінуючу руку. Наприклад, якщо ви зазвичай мастурбуєте правою рукою, спробуйте
використовувати ліву на цей раз. Це може бути трохи складніше, але це
буде абсолютно новий досвід. Це вам може сподобатися!


Суперзірка



Станьте на коліна так, щоб перебувалиу вертикальному положенні на своєму ліжку. Також, можете додати подушку між ніг або просто використовувати свою руки. Кут буде зовсім інший,  що допоможе вам додати нових відчуттів.



Прикріплення: 7832073.jpg (12.1 Kb) · 0347247.jpg (9.1 Kb) · 7811223.jpg (11.3 Kb) · 8326498.jpg (9.2 Kb) · 1648335.jpg (19.4 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Пози для мастурбації на ліжку (для дівчат)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом