MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Дбати про себе
Дбати про себе
OlenkaДата: Пятниця, 03.03.2017, 12:15 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
На гульках” це можна назвати цю заміточку. Пишеться зараз просто але шлях до цього був не легкий!

Мені часто важко змиритись з тим коли хтось мною керує! Як кожна пристойна жінка я вважаю що знаю краще icon biggrin Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає , і як ніколи розумієш що покора надзвичайна риса. Мова йтиме про мене особистість яку, як казала моя мама : “де не посій там вродить”. Де б я не була мене всюди було багато і не завжди це погано, хочу вам сказати icon biggrin Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає . Та все міняється коли виходиш заміж!(Для декого нічого не міняється пишу про свій ідеальний шлюб icon biggrin Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає ) Хотіла чоловіка рішучого, мудрого і отримала! Але скажу я вам, знати то я знала, а що робити біля такого навіть не здогадувалась !

Народ про мій вибір вже давно все сказав: “яке їхало таке й здибало” і купу подібного. Я розбивалась об хвилі які сама ж і напускала, перепробувала масу підходів (задругою спеціальністю педагог) і все марно . Я не хотіла ані мінятись ані міняти свою мрію , не кажучи вже й про чоловіка який нерозумів що відбувається і чого я хочу! Мені складно було визнати той факт що неможливо бути і капітаном і пасажиром одночасно. І я здалась. Яке це полегшення! Всім рекомендую!

Я не отримала аморфного бездіяльно життя і не сподівайтесь, я стала ще щасливіше! Біля мене сильний мужчина, а біля ного ніжна жінка icon biggrin Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає (сподіваюсь це не кінець моїх досягнень). Нам жінкам треба бути сильними коли їх нема поруч, коли ситуація цього вимагає. Дозвольте чоловікам бути головними! На щастя я ніколи не розпоряджалась сімейним бюджетом, і вам не раджу! Досить жінці дбати про чолова як про немовля. Треба дати людині можливість попіклуватись про вас! Можливо звучить дивно і не розумно, але я вас запевняю це на краще. Чоловіка в мужчині треба зрощувати підбадьоренням і похвалою (і нагадуванням icon biggrin Коли мама про себе дбає тато іншу не шукає , не соромтесь але і не пиляйте). Зараз жінки можуть замінити чоловіка майже у всьому,(робота у різних галузях, машина, навіть сім’я) думаєте це на добро? Жінка- сантехнік, жінка-далекобійних, я не засуджую їх , хто зна які життєві обставини змусили їх обрати цей шлях, для решти ж скажу, коли мама (навіть, супер-пупер директор) про себе дбає (поважає свого чоловіка і кориться йому )тато іншу не шукає (бо знає що без нього ніяк)!
 
OlenkaДата: Пятниця, 03.03.2017, 12:15 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Дуже нехотілось влазити у ваш “приємний діалог” та невтерпіла))
Любі дівчата, памятайте що ми варті тільки найкращого, мужчина має бути “мужиком” у всіх відношенях (томущо врешті реш вибираємо ми), неварто розтрачати себе на те що не наше, а вже своє треба берегти і леліяти (не помітно для людського ока), бо бачили ручки шо брали))
і шановне панство (пан) розумію як то складно відгаркуватись, але паовірте знайдеться та яка і ваші колючки причеше, а як ні то мені вас шкода…
 
OlenkaДата: Пятниця, 03.03.2017, 12:15 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Мені всі потрібні, чому ж… Я загалом перебуваю в постійному і безперервному процесі спілкування із людьми! І досить успішно smile

Просто вважаю це не доброю справою шкодувати здорову людину. А ще замість теми дискусії обговорювати мене особисто. Ось і все…

А своє “супер” зажди знайдеться із ким поділити.. було би бажання! І узагалі, ви так говорите ніби я самотній відлюдкуватий мізантроп… а в мене, між іншим, повний комплект всього і всіх wink
 
OlenkaДата: Неділя, 05.03.2017, 21:38 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Я егоїстка? Мабуть, ви праві. І я, бувало, думала про себе.Тримає час гріхи мої нові.Коли старі ще відмолити треба. Я ЛицеміркаЩо ж можливо, й так. Життя навчило маски одягати. Щоб викупити спокій на п'ятак.Доводилося інколи брехати.Я надто горда? Вперта, як віслюк? Якщо і ,так, не вам мене судити.Я від повчань втомилась і наук.А ідеально не навчилась жити.Бездушна я? Жорстока і черства?Ну що іще там? Це усі провини?Я визнаю, були й мої слова
Бездушними.жорстокими,черствими.
Були й дороги інколи криві. Бувало, й зло лишалося
за мною. Я егоїстка?Мабуть, ви праві.Та я й не прикидалася святою. Як бачиш, я—не подарунок долі.Терпи таку, або втікай щодуху,
Поки ще ми не з'їли пуда солі.І світ не встиг замкнутися наглухо. Свавільна, гостра, не терплю розлуки. Я,мабуть, від природи,трохи з перцем.Дивися сам, до кого тягнеш руки.Щоб потім не хапатися за серце.У нас з тобою дуже різні мови.
Чи можна їх в єдину об'єднати?Повір мені, повір мені на слово:Тобі не вдасться бурю покохати!
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Дбати про себе
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом