MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Чому старше покоління має тенденцію осуджувати секс молодих.
Чому старше покоління має тенденцію осуджувати секс молодих.
OlenkaДата: Четвер, 20.04.2017, 09:35 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Чому старше покоління має тенденцію осуджувати чпокання молодих людей?

Які будуть думки ?


Я думаю , старше покоління турбує не завагітніти чи заразитись, а моральна площина питання, межа сексуальної свободи, за якою вже розпуста і бл%дство. Ця межа у різних поколінь, очевидно, суттєво відрізняється. Коли дідо в баби був перший і останній, і баба в діда була перша і остання, то їм, м"яко кажучи, дивно спостерігати за онуками, які чпокаються на всі боки. Одвічний конфлікт поколінь...
а ви ніколи не чули як старі баба починають згадувати хто з ким ходив, котра від кого нагуляла, ітп?
А як дідів послухати то ті відчпокали пів района ше до того як косити навчились)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 11.05.2018, 09:04 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4510
Можливо тому, що старше поколiння вже не взмозi робити це так, як це роблять молодi та сексом вони займаються раз на мiсяць?)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Чому старше покоління має тенденцію осуджувати секс молодих.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом