MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Що краще? Будинок чи квартира?
Що краще? Будинок чи квартира?
OlenochkaДата: Середа, 09.08.2017, 12:47 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Колись мій знайомий казав:"Жив у селі, дуже хочів квартиру, щоб відпочивати, переїхав у місто в квартиру, а тепер, коли мені під 40, почав думати: а що ж в мене є? В квартирі стіни не мої, лише простір всередині мій... От тепер і шкодую, що в молодості не почав будуватися, бо прийшов час, коли хочеться бачити, що ти прожив життя не марно, що щось залиниш по собі".

Я колись мріяла жити у місті в квартирі,але як згадаю,всі живуть наче курки на сідалі,за тією стіною хтось є,за тією також,там хтось постійно хтось курить,там постійні сімейні мелодрами,але не треба заморочуватись над загрібанням листя,фарбуванням огорожі.Коли вийшла заміж чоловік переконав мене переїхати в село,точніш селище,таке не глухе.Я тепер думаю як тут добре:літечком свіже повітря,природа,річка,ліс,ставочок,випустив дитинку і вона собі бігає по подвір'ю,грається.Звичайно коли серед ночі треба ліки,або в 12 годин ночі захочеться чіпсів,то думаєш от якби я була в місті...Але коли приіжаю в місто я так відчуваю різницю між повітрям,мені відразу болить голова.А ще я так думаю,що коли є гроші,то жити за 30 км від міста зовсім не проблема.Але чомусь більшість моїх знайомих будуть жити на 25 кв м та ще й душом,туалетом і кухнею на півповерху,тягати коляску на 5 поверх,маючи можливість жити в селі,аби тільки в місті.Я не розумію нащо мучитись.
 
SlavaVostroДата: Пятниця, 25.08.2017, 16:12 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1
На мою думку неважливо де жити, головне аби було затишно і комфортно вдома !
 
OlenochkaДата: Неділя, 05.11.2017, 15:39 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
Люблю село за те, що поки йдеш додому, можна наїстися вишень, черешень і морви. Тому приходиш з синіми зубами і руками, а вдома дошліфовуєш варениками з вишнями. І це все, за що я люблю село.

Прикріплення: 2034229.jpg (26.9 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Що краще? Будинок чи квартира?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом