MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сварки з чоловіком.
Сварки з чоловіком.
OlenochkaДата: Вівторок, 24.10.2017, 10:26 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Підкажіть будьласка в моїй ситуації, тому що я вжеу відчаї і незнаю як мені поступати і що робити.Ми з чоловіком одружені три роки. але зараз з кожним днем між нами постійна боротьба. Ми повністю віддалилися одне від одного. Спочатку сваримося, говоримо одне одному багато наприємного, потім ніби сідаємо все обговорюємо ( причому говорю здебільшого я а він погоджується) Ніби домовляємося. Проходить два три дні і все стає як і було раніше. Коли я йому говорю про наші домовленості він каже мені однаково ( мяко кажучи) В нього появилося багато принципів які він вважає правильними при тому як цілий світ грубо кажучи живе зовсім навпаки. Він вимагає від мене того в чому сам далекий до ідеалу. Коли я йому наводжу такий приклад то він каже що я навмисне так поступаю. Я вже не знаю як до нього говорити тому що люба моя спроба серйозно поговорити закінчується образами в мою сторону.



Народна мудрість стверджує, що сварка і тимчасові сімейні з’ясування стосунків тільки зміцнюють почуття, зближують людей і роблять їх союз міцніше, витривалішими. Може так воно і є. Але коли сваришся з близькою людиною, на душі так кепсько, що хочеться вити. А коли згадуєш всі ті слова, що сказані в пориві гніву, взагалі стає неприємно. Адже половина з них не мають ніякого відношення до того, кому були сказані. Ще неприємніше стає, коли розумієш, що в черговий сварці немає твоєї провини. Але в той же момент знаєш, що потрібно, як можна швидше помиритися з чоловіком. І це правильно. Життя занадто коротке, щоб витрачати її на безглузді сварки. Тим більше, що сімейні образи не проходять безслідно. Так от як помиритися з чоловіком, якщо в сварці винен саме він і ніхто інший? Відповідь дуже проста – говорити! Не потрібно «винаходити велосипед», все корисне вже було винайдене задовго до нашої появи:

-підійдіть до чоловіка і м'яким спокійним голосом запропонуйте йому поговорити. Не варто змішувати розмову з чаюванням або прийомом їжі. Стіл, що стоїть між вами, розжарить обстановку;
-розкажіть чоловікові про свої почуття, будьте доброзичливі й відверті. Яскраве і відкрите вираження своїх емоцій – відмінна жіноча риса, тому в такій розмові чоловік не побачить нічого підозрілого;
-перед бесідою з коханим не забудьте привести себе в порядок і навіть причепуритися для нього, погодьтеся, що вид розпатланою домогосподарки не дуже-то піднімає настрій і вже тим більше не викликає бажання миритися. Нехай ваш чоловік побачить вас красивою, милою і доброю;
-пам'ятайте, що мета вашої розмови з чоловіком не звинуватити його, а розв'язати конфлікт;
протягом усієї розмови притримуйте свій тембр голосу на одному рівні, щоб не створити нову конфліктну ситуацію;
-для розмови вибирайте момент, коли у чоловіка є вільний час, щоб не вийшло ситуації, в якій він не стане вас слухати і буде займатися своїми справами;
не затягуйте з проведенням відвертої розмови, не дозволяйте образі і злості один на одного «засісти» глибоко в душі;
-бесіду можна почати з чого завгодно, наприклад, знайти фото з вашого спільного відпочинку та підійти до чоловіка зі словами «Ой, дивися! Випадково натрапила на фотографію з відпустки. Пам'ятаєш (заздалегідь згадайте, що чоловікові сподобалося найбільше), як ми з аквалангами пірнали? – Зробіть паузу, давши можливість чоловікові висловити свою думку, потім продовжіть – Може коли-небудь повторимо? »Не забувайте посміхатися. Також можна подумати про те, де і коли можна повторити вподобане вашому чоловікові заняття;
Прикріплення: 5320872.jpg (43.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сварки з чоловіком.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом