MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Батьки хочуть зі мною поговорити про секс! Допоможіть!
Батьки хочуть зі мною поговорити про секс! Допоможіть!
OlenochkaДата: Четвер, 23.11.2017, 11:13 | Сообщение # 1
Постів: 4149
„Допоможіть, у мене є проблема. Мова йде про мою маму. Вже кілька разів я бачила, що вона ховається за якусь розмову. Я підозрюю, що мова йде про секс, і я в шоці. Я знаю дуже багато, хоча і незаймана. Я розумію що потрібно себе захищати, знаю все про жіночий цикл, планую використання протизаплідних таблеток і презервативів, щоб нічого не зловити. Я все це знаю, і я дійсно не хочу говорити про це з мамою!" Аня, 16 років.
Якщо у вас підлітковий вік, то дуже ймовірно, що твої батьки, впадуть на ідею поговорити з тобою про секс (а може це вже сталося? Якщо так, дайте знати в коментарях!). Більшість підлітків дуже боїться цієї розмови. Ми пояснюємо, чому і що робити, коли батьки починають робити "переслідування" в цій унікальній бесіди.


Чому ми не любимо таких розмов?

На початок проста відповідь на питання – звідки така неприязнь? Пояснює Юля:

– Мої батьки взяли мене на таку розмову кілька місяців тому. Це було... жахливо! Моя мама вела себе як пенсіонерка з трирічною дівчинкою. Не вистачало тільки, щоб вона додала що хлопець має член, а дівчинка вагіну. Обидві були налякані, а я боялася їй сказати, що я все знаю чудово. Я переживала, тому що б отримала , зустрічне питання, звідки я все це знаю. Тому мовчала, а в голові у мене була думка, коли вже дасть мені спокій, – згадує Юлія.

Так все виглядає у дуже багатьох. Але варто на мить поглянути з точки зору своїх батьків – хіба це не необхідність ,захистити і зрозуміти свою дитину?

Не думай про це, як про щось дуже погане, і не треба своїх батьків, вважати ворогами. Вони не хочуть вам погано, навіть навпаки. Для них це так само важко, але долають свою боязнь заради твого ж блага. Вони хочуть тебе просто застерегти!

Як реагувати, коли батько починає розмову про секс?

Насамперед – нормально. Якщо ви бачите, що ваша мама або тато починає говорити, але це для нього чи для неї важко або йде не в ту сторону – зупинись і зроби так, як Аня:

– У мене теж випала розмова на маму. Я знала, що вона почне розмову вже від часу, коли вона дізналася, що 15-річна дочка її подруги з роботи, пройшла через неприємності. Мама переживала кілька днів, в кінці кінців, вона сказала, що нам треба поговорити. Стало їй так ніяково, каже що є закоханість що з часом люди відчувають один до одного потяг... я зупинила її. Я зловила її за руку і сказала так: „Мамо, я знаю про що ти хочеш говорити зі мною. Але я дійсно багато знаю, сьогодні важко не знати. Вам не потрібно турбуватися про те, що завагітнію, тому що коли я почну займатися сексом, то ми обов"язково будемо використовувати презервативи. І, звичайно не зроблю цього з якимось випадковим хлопцем, я хочу це зробити по любові, і не на першому побаченні. Але якщо ви хочете поговорити, то ви можете сказати мені, чи в перший раз дійсно боляче. Я не планую його поки, але я вже про це подумала і трохи боюся". У матері сталася така зміна, що вона почала розмовляти зі мною, як з дорослою. І розмова була дійсно крутою! – каже Аня.

Спробуйте піти цією дорогою – це дійсно кращий спосіб. Пам'ятайте, про те щоб не підходити до батьків, як до надокучливої мухи. Зовсім не так: "божееее, мама ну припини". Май повагу до людини, яка турбується про тебе і хоче тебе попередити. Не потрібно робити вигляд, що нічого не знаєте, але теж не роби вигляд, ніби ти найбільш сексуально досвідчена людина у світі.

Батьки дійсно можуть вас чомусь навчити!

На кінець важливе зауваження – пам'ятайте, що батьки дійсно можуть вас чомусь навчити. Наприклад, розповісти що їх здивувало в сексі. Або які були очікування і що не виявилося так, як вони думали. Мама може вам розповісти, про таблетки під час циклу. – Якщо розуміти їх та ставитися з повагою, виявиться для вас справжньою скарбницею знань.
Прикрепления: 5108992.jpg(21.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 23.09.2018, 08:54 | Сообщение # 2
Постів: 4149
Батьки вважають нормою займатися сексом при мені, в одній кімнаті,типу коли я сплю і така глуха.Моя психіка цього не витримує, а вони не бачать в цьому нічого такого.
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Батьки хочуть зі мною поговорити про секс! Допоможіть!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом