MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Чому не варто знімати житло у родичів.
Чому не варто знімати житло у родичів.
OlenochkaДата: Неділя, 26.11.2017, 19:57 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
А я б не став знімати житло у родича. Далеко не всі вміють будувати ділові-партнерські стосунки, пов'яз ані з грошима. А якщо це лівий орендар, то в разі чого пофіг, розійшлися і більше не почуєш про нього. А тут твій брат-родич.



Тому часто буває дуже небезпечно вступати в ділові-грошові відносини з друзями-родичами. Ось трапиться будь-яка фігня (щось не то з хатою , або брат-родич захоче підняти плату, або виселити тебе ітд.) і піпец родинним стосункам.

Ось загугли "хочеш втратити друга, ..." 1-ше посилання це: дай йому в борг, влаштуй його на роботу ітд. Тобто почати з ним фінансово-ділові відносини. Мене б родинний фактор напряг більше, ніж колишня в ліфті.
Прикріплення: 5255682.jpg (22.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Чому не варто знімати житло у родичів.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом