MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Чому не варто знімати житло у родичів.
Чому не варто знімати житло у родичів.
OlenochkaДата: Неділя, 26.11.2017, 19:57 | Пост # 1
Постів: 986
А я б не став знімати житло у родича. Далеко не всі вміють будувати ділові-партнерські стосунки, пов'яз ані з грошима. А якщо це лівий орендар, то в разі чого пофіг, розійшлися і більше не почуєш про нього. А тут твій брат-родич.Тому часто буває дуже небезпечно вступати в ділові-грошові відносини з друзями-родичами. Ось трапиться будь-яка фігня (щось не то з хатою , або брат-родич захоче підняти плату, або виселити тебе ітд.) і піпец родинним стосункам.

Ось загугли "хочеш втратити друга, ..." 1-ше посилання це: дай йому в борг, влаштуй його на роботу ітд. Тобто почати з ним фінансово-ділові відносини. Мене б родинний фактор напряг більше, ніж колишня в ліфті.
Прикрепления: 5255682.jpg(22Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Чому не варто знімати житло у родичів.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::