MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Відносини у шлюбі
Відносини у шлюбі
OlenochkaДата: Субота, 26.05.2018, 22:15 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4514
Коли двоє разом, вони просто разом, вони по суті не зобов'язані й не повинні, їхні стосунки тримаються на довірі, але без зобов'язань. Коли ж двоє вирішуються вступити в шлюб, довіру залишається, тільки до них додаються ще деякі зобов'язання. У першу чергу перед собою.
Створення сім'ї одне з найважливіших подій у житті, так як від думок тільки про себе потрібно переходити до думок про нас.Чому ж тоді щороку все нові й нові чоловіки і жінки вступають у шлюб, що ними рухає, що змушує їх відмовитися від свободи і незалежності.
За дослідженнями психологів чоловіки і жінки сприймають шлюбні узи по-різному, адже психологія стосунків дуже делікатна тема, саме з цього відносинам завжди доводитися вчитися. Вважається, що для жінки шлюб дає більше, ніж для чоловіка. Жінка відчуває тил і впевненість, вона стає спокійніше і може вити гніздо, для чоловіка це ж новий виток свого становища в суспільстві, своєї значущості в очах інших. Що теж чимало.


У сімейному житті головне зрозуміти і пам'ятати, що сімейне життя відрізняється від романтичних зустрічей, поки двоє ще не перебувають у шлюбі. Шлюб - це все разом і побут, і романтика. Це вміння жити не одному, а сім'єю, розуміти іншого і вміти не замикатися в собі.
Гармонійні відносини у шлюбі.


Коли з'являється молода сім'я, відразу ж її атакує побут. І найважливіше питання - це питання житла. Навіть якщо є житло, то побут не відступає. Мине ще чимало часу, поки подружжя навчаться і приймуть звички один одного. Хтось звик відразу мити за собою посуд, а хтось тільки раз на день і ціла гора тарілок в раковині його не бентежить.

І це тільки мала з різноманіття побутових непорозумінь. Адже навряд чи про це говорили закохані сидячи на лавках при місяці. Тому завдання в побуті по можливості мирно домовлятися хто і що робить, щоб було комфортно обом і в той же час всі обов'язки не лягали на плечі іншого.
Не потрібно забувати, що почуття - це основа і фундамент відносин, що тільки вони допомагають цеглинка за цеглинкою будувати сімейний будинок, сімейну фортецю, якій під силу буде витримати будь-які труднощі.

Труднощі відносин у шлюбі.
Один з головних питань сімейного життя, хто командує парадом. Часто молоді намагаються наслідувати уклад своєї родини, бо так звикли з дитинства і так бачили в своїх сім'ях. Головою стає найчастіше той, хто краще справляється з сімейними обов'язками, але в підсумку, окрім ролі глави у нього більше половини сімейних обов'язків, т.к. друга половина не завжди самостійно може вирішити багато питань. Тому роль у глави сімейства не завжди завидна - потрібно вміти вирішувати багато питань і в той же час не ущемляти другу половину своєю зверхністю.
Найголовніше, за побутовими і домашніми справами не забувати приділяти один одному увагу, поцікавитися справами партнера, знайти час для проведення спільного дозвілля - це може бути похід у кіно чи в ліс, або просто вечір проведений в романтичній обстановці вдвох. Якщо нехтувати відпочинком, якщо забувати сказати елементарне привіт і спасибі, то дискомфорт може дати тріщину у відносинах і в кінці кінців зруйнувати їх.

Сім'я в першу чергу те місце, де тебе завжди чекають, де тобі раді, де розділять твої радості і перемоги і допоможуть відновитися після поразки. Сім'я - це будинок, це опора, терпимість і любов. Любов набагато більша, ніж коли ви тільки починали зустрічатися і були просто закохані, сім'я-це життя
Прикріплення: 6126573.jpg (28.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 24.04.2019, 09:24 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4514
Цитата
Вже 4 роки разом, відносини ідеальні, але він проти офіційного шлюбу, мов би то руйнує стосунки і сиавить його в рамки і закон тільки на стороні жінки. Я кажу, що не хочу все життя в жити громадянським шлюбом. Як це взагалі розуміти? І рибку зїсти і на хй сісти?
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Відносини у шлюбі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом