MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сімейний бюджет: мої, твої чи наші?
Сімейний бюджет: мої, твої чи наші?
OlenochkaДата: Понеділок, 28.05.2018, 21:01 | Сообщение # 1
Постів: 4149
У кожній сім'ї з більшою або меншою регулярністю постає питання про те, хто повинен володіти сімейним бюджетом? Цікаво, що вирішення даного питання зовсім не залежить від того, кому в сім'ї відведена роль головного «добувача». До того ж за останній час погляди громадян Росії на цю проблему не помінялися.

Під час останнього опитування приблизно 70% респондентів заявили, що чоловіки зобов'язані заробляти більше, ніж жінки та діти, і тільки 8,8% вважають, що дружина і чоловік мають заробляти однаково. 98% вважають, що гроші - загальні, незалежно від того, чий внесок більший.

Крім цього велика половина опитаних думає, що саме дружина повинна управляти сімейним бюджетом, з тієї причини, що вона більше знає, де знаходяться головні сімейні «дірки» і які нагальні потреби. Однак є й інші, які думають інакше: жінки - це марнотратці і транжірка, заявляють вони, а ось в чоловікові природою закладений практичний склад розуму. Природно, якщо це добропорядний сім'янин, не схильний до Загул та іншим шкідливим звичкам.
Звичайно, складно уявити собі чоловіка, який щодня ходить в магазини за продуктами та іншими господарськими потребами, однак, поміркувавши зріло, в цьому процесі немає нічого негожого. У цьому випадку, він ні за що не задасть дружині питання: куди поділися гроші?, До того ж не стане докоряти покупками, які, на його думку, не потрібні. З найменшою нервозністю і гідною пунктуальністю він справить всякого роду платежі - квартплату, кредит, страховку. Головне в цьому те, що чоловік, у якого знаходяться спільні гроші, неусвідомлено задовольняє головну пристрасть чоловіка - влада над жінкою. Дружині такий стан речей може піти на користь, якщо потреба в задоволенні цієї пристрасті знаходиться в розумних рамках. Дружина може розіграти перед люблячим чоловіком цілий спектакль, коли виманює у чоловіка гроші на новий капелюшок або плаття. Або навіть на такі потрібні речі, як штори чи постільна білизна. Жінці деколи хочеться відчути себе маленькою беззахисною дівчинкою, яку люблять і готові балувати за хорошу поведінку.

Крім цього, якщо дружину відлучити від гаманця родини, то це може її сильно принизити і поставити в ситуацію, коли в неї немає можливості позапланової покупки зайвої пари колготок або взагалі відсутність права голосу. З іншого боку, неможливість контролю над витратами чоловіка може спричинити за собою величезну кількість сліз і підозр. І ще, чи можна зробити затишним будинок, де основні покупки виробляє чоловік, який зневажливо ставиться до ваших фіранкам з оборочки і вишитим скатертинам? А похід за продуктами? Адже вибір м'яса до сімейного вечері - це свого роду мистецтво!


Що ж робити? Виходить, що не існує виходу, крім того, як спільно і спільно планувати сімейний бюджет. І в обов'язковому порядку залучати до цієї справи підростаючих дітей, це для них гарна школа. Покупки великих розмірів потрібно планувати заздалегідь і починати відкладання грошей місяці за два чи три. Не приховуйте від дружини або чоловіка додатковий заробіток, тому що рано чи пізно ця інформація стане відомою, і тоді не уникнути законних докорів або, що ще гірше, втрати повної довіри.

Ще одна рекомендація: не захоплюйтеся надмірною «практичністю», не підноситься в головний принцип існування економію і ощадливість. Дуже приємні незаплановані витрати: поїздка, несподівана покупка, відвідування ресторану - це не проб'є істотну пролом у вашому існуванні, а тільки зміцнить сімейні узи і підніме настрій обох подружжя.
Прикрепления: 5568169.jpg(34.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 20.06.2018, 11:06 | Сообщение # 2
Постів: 4149
Так на те він і "сімейний", що в його створенні бере участь сім"я. Заначка з"являється хіба перед тим, як збираюся подарунок купити чоловікові. Інакше який сенс щось ховати?) А взагалі, заначка має бути, але не один від одного, а на "чорний день", на покупку чогось дорогого чи подорож.
Дозволу купити хліба питати не треба, а от якщо покупка дорога, то краще порадитись, щоб не вийшло так, що обоє все протринькають і не буде за що до зарплати дожити
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сімейний бюджет: мої, твої чи наші?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом