MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Мій батько мене б'є!
Мій батько мене б'є!
OlenochkaДата: Неділя, 26.08.2018, 11:19 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4512
Іноді просто рукою, іноді предметами. В обличчя, живіт або по спині – залежить від настрою і "примхи". Втім, якщо ви стали жертвою насильства з боку власного батька, то прекрасно розумієте, "як є". Важко. У якийсь момент настане день, коли відчуєте, що більше не дасте собі ради. Так що... ви повинні робити?



Тема насильства у сім'ї є дуже, дуже важкою – звідси багато жертв просто мовчать. Підлітки чекають, коли зможуть переїхати з родинного будинку, після чого швидко від нього тікають. Проблема в тому, що часто до чарівного "вісімнадцятиріччя залишається, наприклад, 3 роки – це ж дуже довго..."

Допомога в сім'ї

Звичайно, що ваша приорітетна річ,  це розмова з мамою. Багато залежить від того, чи є вона в змозі вам допомогти, або хоче, чи сама не є жертвою. На жаль, в будинках, повних насильства, найчастіше потрапляють не тільки діти.

Незалежно від того, як виглядає ситуація у вашому будинку, ви повинні поговорити з мамою і сказати їй, як ви почуваєте себе з цим всім, що відбувається. Про таку бесіду розповідає Аня:

– Мій батько завжди був дуже нервовий. Коли я стала підлітком, він почав бити мене все частіше, використовуючи при цьому ненормативну лексику. Шукав різні причин, наприклад, я запізнилася на 10 хвилин – він мене вдарив дерев'яною ногою від столу, в спину. Я отримала найгіршу оцінку, тому притиснув мене за шию до стіни. Часто я отримувала в обличчя. В якийсь момент я відчула, що або я вб'ю або втечу. Але хотіла спочатку поговорити з мамою. Все життя боялася батька, бо сама часто потрапляла". Ми говорили пів ночі. І ми нарешті вирішили, що вистачить. Ми пішли в поліцію, повідомили про насильство, сказали, що боїмося батька, що батько б'є мене.

Ввечері я була вже готова – подзвонила в поліцію відразу ж, коли він почав скаженіти. Вони взяли його, і ми почали шукати недороге житло в Інтернеті. Зрештою, все стало на місце, хоча нам було потрібно ще багато пережити. Але найголовніше, що я знала, що з цим я борюся і у мене за спиною мама, – згадує Аня.


Вам потрібно з кимось поговорити. Якщо твоя мама стверджує, наприклад, що ти перебільшуєш або, навпаки, що нічого її не хвилює, стає на бік батька - розповіж комусь іншому. Краще всього, якщо це буде людина доросла. Вихователь, якому ти довіряєш, шкільний педагог, бабуся, у якої ти могла б зупинитися. Голосно кажи, що ти боїшся повертатися додому. У тебе синці? Показажи їх. Не дозволяйте і далі себе бити!

Мій батько б'є мене, а у мене немає підтримки в сім'ї

Припустимо, що у вас немає нікого, хто міг би тобі допомогти. Чи означає це, що потрібно приймати ситуацію такою, яка вона є? Ні! Ви повинні шукати допомогу. Де її знайти?

В Україні явищем насильства в сім'ї та організацією допомоги постраждалим (у тому числі дітям і підліткам), займається Національна дитяча “гаряча лінія” Те, що вам потрібно зробити, це зателефонувати їм ( 0 800 500 225 або 772 (для дзвінків з мобільного).) або написати (іноді так простіше) – e-mail:  info@lastrada.org.ua

Крім того, ви можете зателефонувати за телефоном:  Всеукраїнської дитячої лінії "Телефон довіри" - 0 800 500 21 ... Національна "гаряча лінія" з питань насильства та захисту прав дітей - 0 800 500 33 50

Як пройде розмова? В першу чергу – ви отримаєте будь-яку юридичну допомогу – тобто пояснення, що ви можете зробити і в якій послідовності, щоб дійсно допомогти собі.

По – друге, ви дізнаєтеся, що можна зробити, якщо боїтеся реагувати, тому що знаєте, що з цим пов'язані наслідки. Іншими словами, що з того, що розкажеш кому-небудь про насильство, прийде хтось "контролювати", а потім ти отримаєш так, як ще ніколи ніколи? Спокійно, співробітники цієї служби точно знають про таку небезпеку і не наражать тебе на неї.

Багато людей, які є жертвами насильства, бояться телефонувати на " телефони довіри, тому що побоюються, що, незважаючи на "анонімность",  хтось прийде в їх будинок (у відповідь на дзвінок) і ситуація погіршиться. Не турбуйтеся – це дійсно анонімний дзвінок. Якщо ви хочете, ви можете надати дані інші, ніж реальні або сказати, що ви телефонуєте, тому що проблема є у "подруги", але вона боїться зателефонувати сама. Важливо, щоб ти почав/почала діяти.

Пам'ятайте – якщо ви були биті або побиті, - то це ніколи не є нормальною ситуацією. Роби, роби щось з цим, пошук в допомогу. Все краще, ніж пасивно чекати, поки щось зміниться саме.
Прикріплення: 1390675.jpg (15.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Мій батько мене б'є!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом