MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Ми флиртуємо, але я не хочу з ним зустрічатися (У мене є друг і ми з ним були близькими довгий час, але нещо)
Ми флиртуємо, але я не хочу з ним зустрічатися
OlenkaДата: Неділя, 15.03.2015, 13:14 | Пост # 1
Постів: 3307
Ми флиртуємо, але я не хочу з ним зустрічатися
У мене є друг і ми з ним були близькими довгий час, але нещодавно ми з ним тусувалися багато. Він сказав мені, що він не любив мене і я його не люблю, але ми багато фліртуємо між собов. Ми жартуємо про те як "трахаємось весь час", але я просто прикалуюсь я не можу сказати щось серйозне, коли він жартує. Ми грали в гру "Гра престолів" марафон закінчився і я заснула на його грудях і ми обіймалися в основному не довго. Я думаю, що відчувала його, як він мене поцілував мене в лоб, в той час як він думав, що я ще спала. Я просто хочу бути друзями з ним, що мені робити?

Немає нічого поганого в безневиному флірті, але я думаю, що вам пора перестати жартувати про секс. Він насправді , схоже хоче трахнути з тебе. Особливо з того моменту як ви обнімались разом. Ви могли б передавати один одному змішані флюїди і це може стати зовсім не жартом. Там повинна бути межа, де флірт не може перетинатися, в іншому випадку ви обидва на досить слизькому шлях. Наступного разу, коли ви двоє розмовляєте, не виходьте за межі миховання, те що ви дійсно любите тусуватися з ним, але він всього ваш друг пам"ятай про це. Він може тобі і не подобається, але ти ведеш прямий шлях до того, щоб зблизити ваші почуття. Тримай дистанцію...
Прикрепления: 9104412.gif(671Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Ми флиртуємо, але я не хочу з ним зустрічатися (У мене є друг і ми з ним були близькими довгий час, але нещо)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::