MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Ми флиртуємо, але я не хочу з ним зустрічатися (У мене є друг і ми з ним були близькими довгий час, але нещо)
Ми флиртуємо, але я не хочу з ним зустрічатися
OlenkaДата: Неділя, 15.03.2015, 13:14 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Ми флиртуємо, але я не хочу з ним зустрічатися
У мене є друг і ми з ним були близькими довгий час, але нещодавно ми з ним тусувалися багато. Він сказав мені, що він не любив мене і я його не люблю, але ми багато фліртуємо між собов. Ми жартуємо про те як "трахаємось весь час", але я просто прикалуюсь я не можу сказати щось серйозне, коли він жартує. Ми грали в гру "Гра престолів" марафон закінчився і я заснула на його грудях і ми обіймалися в основному не довго. Я думаю, що відчувала його, як він мене поцілував мене в лоб, в той час як він думав, що я ще спала. Я просто хочу бути друзями з ним, що мені робити?

Немає нічого поганого в безневиному флірті, але я думаю, що вам пора перестати жартувати про секс. Він насправді , схоже хоче трахнути з тебе. Особливо з того моменту як ви обнімались разом. Ви могли б передавати один одному змішані флюїди і це може стати зовсім не жартом. Там повинна бути межа, де флірт не може перетинатися, в іншому випадку ви обидва на досить слизькому шлях. Наступного разу, коли ви двоє розмовляєте, не виходьте за межі миховання, те що ви дійсно любите тусуватися з ним, але він всього ваш друг пам"ятай про це. Він може тобі і не подобається, але ти ведеш прямий шлях до того, щоб зблизити ваші почуття. Тримай дистанцію...
Прикріплення: 9104412.gif (670.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Ми флиртуємо, але я не хочу з ним зустрічатися (У мене є друг і ми з ним були близькими довгий час, але нещо)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом