MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Тема про довгі стосунки без сексу.
Тема про довгі стосунки без сексу.
knopaДата: Середа, 30.09.2015, 14:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 762
Про довгі стосунки без сексу.
Одні дівчата роблять так через своїх перевірки, а інші, такі як я, просто не отримують задоволення від "раннього" сексу у відносинах. Просто попався хлопець, який на мене і уваги без "стояка" не звертав ... Все зводилося до сексу. Секс чудовий, але через розуміння того, що без сексу йому нічого не треба, самооцінка котилася вниз разом з радістю. Так що не думайте, що це дівчина така сяка. Можливо є проблеми пов'язані з сексом: страх, невпевненість, ще щось. Допоможете впоратися з цим і все буде круто.
 
OlenochkaДата: Четвер, 21.02.2019, 00:59 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4498
Вже 2 роки без сексу! Я за серйозні відносини і секс без обов'язків мене не цікавить,але я вже не витримую!!!!!!!!!!!!!що порадите?поступитися принципам чи чекати великого кохання?дівчина,25 років

Чекай,поки зморшки покриють твоє обличчя,шкіра стане обвислою, а груди діставатимуть пупка. І тоді зубів буде вже через один,зате сосати буде зручно. І дочекаєшся ти свого єдиного,тричі розведеного принца і житимеш щасливо. Потрахайся звичайно. Утримання від сексу шкодить здоров'ю.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Тема про довгі стосунки без сексу.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом