MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » У відносинах головне думати про свою половинку, а не про себ
У відносинах головне думати про свою половинку, а не про себ
knopaДата: Неділя, 25.10.2015, 19:20 | Пост # 1
Постів: 672
У відносинах головне думати про свою половинку, а не про себе:))

OlenkaДата: Понеділок, 01.05.2017, 11:43 | Пост # 2
Постів: 3307
— Я хочу тебя спросить, что в женщине тебе кажется самым сексуальным?
— Мозги. За тридцать лет работы фотографом я видел столько ягодиц и грудей, больших и маленьких, что в какой-то момент размер перестал иметь значение. Тут-то и выяснилось, что самое главное в женщине — это мозги. Даже когда ты с ней спишь.
Прикрепления: 2339265.jpg(39Kb)

OlenkaДата: Середа, 03.05.2017, 11:08 | Пост # 3
Постів: 3307
А комусь доведеться щоранку бачити мене і розпатланою, і кудлатою, і моторошно злою. У розтягнутій футболці, з бажанням вічним спати і періодично чимось ще хворою.
Хтось буде пити каву / сміятися, поки я буду шукати свої черевики / спідницю, лаючись матом. А потім, моторошно сонна хвилин за двадцять я згадаю, що сьогодні субота і мені нікуди не треба.
І щоранку майже що одне і те ж: я в старій футболці тиняюся по всій квартирі, ходжу босоніж і з гусячою холодною шкірою, і проклинаю всіх, в цьому смердючому світі.
А комусь доведеться мене любити, навіть сварячись і страждаючи вранці. З кимось я залишуся не на місяць, і не на життя, а трохи більше.
Може бути назавжди.

Будь цим кимось. Будь ласка.

Прикрепления: 0115571.jpg(33Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » У відносинах головне думати про свою половинку, а не про себ
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::