MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » У відносинах головне думати про свою половинку, а не про себ
У відносинах головне думати про свою половинку, а не про себ
knopaДата: Неділя, 25.10.2015, 19:20 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
У відносинах головне думати про свою половинку, а не про себе:))
 
OlenkaДата: Понеділок, 01.05.2017, 11:43 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
— Я хочу тебя спросить, что в женщине тебе кажется самым сексуальным?
— Мозги. За тридцать лет работы фотографом я видел столько ягодиц и грудей, больших и маленьких, что в какой-то момент размер перестал иметь значение. Тут-то и выяснилось, что самое главное в женщине — это мозги. Даже когда ты с ней спишь.
Прикріплення: 2339265.jpg (39.4 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 03.05.2017, 11:08 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
А комусь доведеться щоранку бачити мене і розпатланою, і кудлатою, і моторошно злою. У розтягнутій футболці, з бажанням вічним спати і періодично чимось ще хворою.
Хтось буде пити каву / сміятися, поки я буду шукати свої черевики / спідницю, лаючись матом. А потім, моторошно сонна хвилин за двадцять я згадаю, що сьогодні субота і мені нікуди не треба.
І щоранку майже що одне і те ж: я в старій футболці тиняюся по всій квартирі, ходжу босоніж і з гусячою холодною шкірою, і проклинаю всіх, в цьому смердючому світі.
А комусь доведеться мене любити, навіть сварячись і страждаючи вранці. З кимось я залишуся не на місяць, і не на життя, а трохи більше.
Може бути назавжди.

Будь цим кимось. Будь ласка.

Прикріплення: 0115571.jpg (33.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » У відносинах головне думати про свою половинку, а не про себ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом