MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Прошу вибачення за те що переписувався з подружками.
Прошу вибачення за те що переписувався з подружками.
knopaДата: Вівторок, 27.10.2015, 14:52 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Я переосмислив своє ставлення до життя.
Зрозумів одну істину, в цьому світі ніхто, нічого, нікому не винен.
Все що людина робить у житті, у відносинах, вона робить з доброї волі, а не тому, що "так треба".

Те, що я переписувався з твоїми подружками не означає що я фліртував. Як доросла людина я готовий тобі показати ці переписи. Я хотів щоб вони вважали мене хорошим. Цілком і безаперечно визнаю свою помилку. Я ж не тортик з кремом, який має усім гостям сподобатися) Вибач.
Це моє рішення очистити себе від грязі.
Я відчуваю що повернувся іншим.
Я господар своєї долі.
 
OlenochkaДата: Середа, 21.02.2018, 17:39 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Просиш пробачення за помилки? Ніколи не роби цього. Це взагалі НІЧОГО не значить, за фактом. Якщо бачиш у собі помилки - виправляй мовчки.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Прошу вибачення за те що переписувався з подружками.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом