MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Тривалі стосунки - дівчина якась не така. (Я зустрічаюсь з дівчиною майже 3 роки. Раніше наші стосунки)
Тривалі стосунки - дівчина якась не така.
knopaДата: Неділя, 24.01.2016, 08:17 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 763
Знову ранок знову прийшов з роботи....
Поперу одяг в чім ходжу...піду в душ...почищу зуби і спати.

Так приємно,знати що ти у мене є і ми зустрічаємося! Можеш, поставити сп є хлопець?Якщо не важко...мені буде приємно)) Мене уточнювати нетреба-))

Йойой трохи пофілософствую..не знаю як воно все буде---
Все залежить від того коли ми будемо пробувати жити разом.
Я розумію що зараз ти не знаєш...
Але орієнтовно до кінця навчання чи після....
Я просто не знаю треба зважити всі фактори щоб приймати рішення з візою.
Якщо до ..то я приїжджаю шукаю роботу і пробуємо)).
Якщо після то я би міг трохи ще поробити...якщо все буде добре. Але не хочу тут жити...
У всякому разі я тепер мушу три місяці бути вдома щоб продовжувати))).
Думаю за рік )два вже не треба буде віз...а якщо треба ..то якщо я матиму карту тоді і ти зможеш на мене візу мати)). ;)))

Питай мене що хочеш))).

Еее ти можеш до мене дзвонити...підключивши якусь акцію...але поки може нетреба. Вайбер, можеш дзвонити в день в будь-який час. Якщо розбудиш нічого..
Питання))) Вірніше твоя думка...
Як, ти бачиш здорові стосунки на відстані/ ? Або взагалі на відстані...
Як проводити разом час?

Я все ж згадаю коли я був у львові то ми частіше бачилися я завжли старався якось тобі допомагати))). Так само і зараз я би хотів іти до того щоб частіше бачитися.... сонц....я називаю тебе сонцем і для мене це не просто ніжне слово ти для мене дійсно сонечко, ніжне, тепле, яке зігріває мою душу..))).
 
knopaДата: Понеділок, 25.01.2016, 08:21 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 763
Доброго ранку. Я ось прийшов з роботи)))

Я думаю відкажусь від продовження візи...не хочу ))). Я думаю це ужасна робота...
Я навить не маю часу з тобою спілкуватися...бачитися ..гуляти. Це жах...я би не хотів щоб ти десь їхала. Будь поруч...мене))).

Я знаю що тобі подарувати....:)))
Тепер чекатиму рахуватиму дні заки приїду і здісню свою мрію... подарую те що хотів так подарувати))).

Що ти би хотіла їсти щоб я тут купив?

Ти казала подивитися за телефоном...сенсорним?
 
knopaДата: Середа, 27.01.2016, 08:19 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 763
Хіба... нам варто витрачати час щоб злитись одне на одного? Подивись логічно...хіба ми маємо так багато часу?
Мені не потрібно змінювати тебе а сприймати тебе такою яка ти є. Не придумувати та не чекати нічого.... Можливо захочиш бути з часом ніжна коли побачиш якесь прояснення у наших відносинах.

Я так хочу тебе побачити...всіх побачити))). Ой вроді немає часу але всерівно дні довго ідуть....
Заю...пиши мені ...все))). Я твоя підтримка....дай мені шанс щоб ти побачила що я сприймаю тебе такою яка ти є. Для цього не старайся...просто приділяй мені багато часу.

На рахунок приїхати ..залежить скільки мені заплатять ...і чи тут далі працюватиму (бо людей багато роботи мало і важко на ногах 12годин).
Орієнтовно за зміну мають давати 800грн а чи так то є чи ні я не знаю....(зарплату за січень дадуть аж у лютому) так що мушу чекати...
 
knopaДата: Понеділок, 08.02.2016, 07:12 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 763
Я прийшов х роботи у мене був жахливий день....я це написав тому що не бачу адекватних причин їхати так довго. То смішно....
Береш щось робиш для того щоб швидше приїхати...на будь якім участку дороги.
Так я це сприйняв...бо що 5годин.

Мені справді хочеться твоєї підтримки завжди. Я поїхав перщий раз..а ти така...поводиш себе наче я в десяте їду.

А те що ми не сприймаємо одне одного є кінцем на початку. У мене немає сил щось вирішувати...на все що я здатен це любити. Відстань та чужина додає цих підчуттів.
 
knopaДата: Понеділок, 15.02.2016, 20:56 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 763
Еее ...невже варто влаштовувати дитячі драми?
Невже, ми за 5років не навчилися довіряти один одному?).
Щоб отакі дурні сварки виникали постійно які мають джерело недовіри.
Ти боїшся довіритися мені знову...
Ти постійно мене соромилась і ніколи не дозволяла підійти до тебе коли ти з групою. Я розумію що не відповідав твому рівню...
Але ж фото у нас може бути де ми разом??? Я тоді дав завдаток одногрупникові за фотосесію...ти не знайшла час...(. Я завжди щось старався.
Думаєш тобі ще буде 21колись? Не витрачаймо час...

Я хочу повністю відчувати тебе. Бути частиною твого майбутнього життя...
Я не хочу щоб сказане зараз знову просто сказане було. Скільки раз можна одне і те саме.... набридло стукати та чекати на порозі.
Ти боїшся відкрити мені свій світогляд та світ у якому ти живеш.
 
knopaДата: Субота, 20.02.2016, 00:09 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 763
Як ти? Я скучив дуже за тобою...
Хочу милуватися тобою..бавитися твоїм волоссям....цілувати ніжно..тримати тебе за руку...міцно обійняти без всяких пошлостей.
Ти робиш моє життя прекрасним...

Що мені не вистачає щоб бути хорошим хлопцем для тебе?
Для такої дівчини як ти?

Щоб ти не соромилася мене та наших стосунків.?
 
OlenkaДата: Понеділок, 22.02.2016, 12:28 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 3285
Ти моя кохана людина. Я люблю тебе....
Відстань аааа...я хочу бути поруч коло коханої людини.

Ти моя любов...

Я сумую за тобою де ти є?//.
Відстань аааа...я хочу бути поруч коло коханої людини.......
ти моя справжна любов. Я ніколи нікого так не любив як тебе....

Лавочки там де ми цілувалися...ехх
Ми були такі щасливі. (я точно був) Треба і зараз хоч частинку того відновити що було колись...ехх це так круто....
Не варто з віком переставати робити певні речі ...треба додавати інколи безумства та різноманіття...
Що ти останнім часом дивишся? Чим цікавишся? Що читаєш? **
 
OlenkaДата: Вівторок, 23.02.2016, 01:35 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 3285
Заю...мені так хочеться побачитися з тобою у львові.
Відвезти тебе з поїзда додому ..допомагати чим можу.
Я насправді багато чого втрачаю перебуваючи тут. Твоя мама права я втік..
Тепер буду шукати як найбільше можливостей щоб бути з тобою більше
 
OlenkaДата: Середа, 24.02.2016, 14:03 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 3285
Іноді так хочеться ніжності, що аж душа розривається.
Посидіти б в обнімку, щоб він гладив мене по голові, як маленьку.
А, виходить так, або трахаємося, або ходимо як друзі по дому. Разом вже 8 років.
 
OlenkaДата: Понеділок, 29.02.2016, 01:06 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 3285
Яри,я знаю що ти хочеш бути самостійною та незалежною. Таке прагнення важким в і потребує багато сил та старань.
Розумію що ти не хоч залежного хлопця від себе бо це не є здорово. Так? Я не можу аналогічно сказати що ти "моя" ?
Але, ти живеш сама в собі ти не запитуєш порад ні розповідаєш щось мені. Тобто я постійно відчуваю себе непотрібним тобі...
Весь час, я стараюся бути більше присутнім поруч з тобою. Відчувати свою потрібність тобі...
Щоб ти розуміла що я твій хлопець. А ти навпаки розвиваєш себе самостійну...і цілком нормально тобі без стосунків.
Я трачу всі сили та істерики щоб показати тобі що ти та дівчина з якою я готовий до кінця іти.
Хіба щось може бути краще ніж твій поцілунок та обійми?
Цьом. Надобраніч любове моя.
 
OlenkaДата: Понеділок, 29.02.2016, 13:44 | Повідомлення # 26
Повідомлень: 3285
Так я боюся якоюсь мірою тебе втратити. Тим більше на відстані морально важче...
Ти все що у мене є. Береже себе...я подарую тобі своє тепло.


Так, мені б хотілось мати гарантії щоб ти не підеш від мене. Напевне найкращою гарантією є те що тобі добре зі мною і ти щаслива.

Надобпаніч моє сонце.


Як ти? Щось купила смачне їсти? Як семінар?

P.s прочитаєш коли будеш не зайнята.завтра

Яри,я знаю що ти хочеш бути самостійною та незалежною. Таке прагнення важким в і потребує багато сил та старань.
Розумію що ти не хоч залежного хлопця від себе бо це не є здорово. Так? Я не можу аналогічно сказати що ти "моя" ?
Але, ти живеш сама в собі ти не запитуєш порад ні розповідаєш щось мені. Тобто я постійно відчуваю себе непотрібним тобі...
Весь час, я стараюся бути більше присутнім поруч з тобою. Відчувати свою потрібність тобі...
Щоб ти розуміла що я твій хлопець. А ти навпаки розвиваєш себе самостійну...і цілком нормально тобі без стосунків.
Я трачу всі сили та істерики щоб показати тобі що ти та дівчина з якою я готовий до кінця іти.
Хіба щось може бути краще ніж твій поцілунок та обійми? Я хочу прожити своє життя разом з тобою. Хіба це погано? Насолоджуватись твоєю компанією.
Я вдосконалюю та розвиваю себе та бачення на світ.
 
OlenkaДата: Середа, 02.03.2016, 09:21 | Повідомлення # 27
Повідомлень: 3285
Дівчата їдуть на вихідні?....). Ми б могли провести разом час в якісь день?/
А якщо ні, то я би хотів насолодитися твоєю компанією у суботу...сходимо на суші,в театр,на піцу,ще кудись:))але якщо ти у п'ятницю плануєш їхати додому то їхатимемо разом?. А у львові іншим разом сходимо?/

Ахах:)))
Таааак я планую в пятницю з ранку приїхати...:))). (зарплату дали за лютий ) Буду їхати машиною тому за дорогу не платитиму. А там кілька днів і назад на два тижні поїду (якщо буде робота) якщо ні то я у польщу поїду...пошукаю щось по спеціальності подивлюсь що до чого заки ще є кілька днів візи.).
У всякому випадку я продовжую візу...хто зна може в осенни ще поїду на два три місяці. Принаймі відкрита віза це круто.
Бо у мене є амбіції і я хочу щось здобути...ставати кращим.
 
OlenkaДата: Субота, 05.03.2016, 23:56 | Повідомлення # 28
Повідомлень: 3285
Завжди...завжди говори мені про те що ти хоч.
Якщо тобі потрібна допомога ..ти завжди можеш попросити мене.
У будь який момент я можу скласти тобі компанію іти з тобою...(концерт театр суші тц) байдуже.
У будь який момент ти можеш подзвонити мені щоб я тебе вислухав та підтримав.
У будь який момент коли ти захочиш сексу (я завжди хочу тебе і це нормально) я знайду місце....чи приїду до тебе. Крайній варіант в машині. А що ? Норм ще))) Давай спробуємо? [hide][/hide]
Після всього що ми пережили разом ти не маєш соромитися мене. Ми одне ціле якоюсь мірою.....

З моєї сторони не буде більше сварок. Ти можеш робити все що хоч.
 
OlenkaДата: Вівторок, 08.03.2016, 16:57 | Повідомлення # 29
Повідомлень: 3285
Ти маєш розуміти що я з тобою є зараз і мені не потрібна ніяка дівчина. Я ж серйозний вже ....ти маєш знати якщо ти розчаруєшся у чомусь чи не вийде щось як ти хоч то завжди матимеш мене!!! Зі мною спокій і ти спокійно житимеш.
Я бачу твоє прагнення самостійності та необхідність залишатися самій з собою та незалежність у житті...як ти стараєшся та намагаєшся проявити себе. Я хоч дрібничками але стараюся якось бути поруч.

Наші стосунки будуть приносити легкість та радість. Ти будеш відпочивати...відчувати себе вдома ...
Я просто звик до стабільності....я думаю якщо нам буде добре у двох то рано чи пізно ми спробуємо жити у разом а там побачимо може і одружимося.)))

P.s

Я би міг зняти квартиру ...ради того щоб ми подивилися фільм провели разом час та зайнялися сексом. Тобі потрібна емоційна розрядка....
Що скажеш на це? Коли буде час....
Я не планую а просто питаю як ти ставишся до цього. Не думаю що на вихідних не буде дівчат...
Коли просто буде час тоді і залишимося.
Не соромся мене...я не збераюся тебе використовувати. Я просто хочу свою дівчину і це нормально.

Love - the most precious feeling, and I do not want to lose it...
 
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 22:00 | Повідомлення # 30
Повідомлень: 4514


Мені дуже прикро, та мабуть твоя дівчина дійсно хоче з тобою розірвати стосунки. Я дуже розумію твоє становище, думаю всі через це проходять. На жаль, так часто буває, когось лишаємо ми, хтось покидає нас. Сказати, що тобі не слід засмучуватися і треба продовжувати життя далі…мабуть, ти і так це знаєш та що робити з почуттями. Я думаю, щоб твоя дівчина почала тебе цінувати треба дати її свободу. Ти не можеш і не маєш права утримувати її біля себе. Можливо, їй навіть подобається, що ти так за нею страждаєш, та я не можу сказати напевно. Стосунки на відстані це не для кожного! Я пораджу тобі зайнятися собою, можливо, перший час ,коли будеш це робити думай який ти станеш і вона до тебе буде ставитися набагато краще! Зазвичай дівчатам подобаються хлопці які поважають себе та свої власні інтереси. Дівчатам швидко набридають плаксії, які закидають їх романтикою та постійно ревнують до всіх. Я б порадила їй не писати не дзвонити, чекай поки вона сама тебе набере, проводь більше часу з друзями, займися чимось корисним, наприклад спортом, сильний хлопець з гарною фігурою швидше зацікавить дівчину. Також, хай в тебе з’явиться хобі, якому ти присвячуєш свій час і головне більше спілкуйся з дівчатами.
Прикріплення: 1738573.jpg (26.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Тривалі стосунки - дівчина якась не така. (Я зустрічаюсь з дівчиною майже 3 роки. Раніше наші стосунки)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом