MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Усім добрий вечір ніяк не можу розібратися....маю стосунки з
Усім добрий вечір ніяк не можу розібратися....маю стосунки з
OlenkaДата: Субота, 23.04.2016, 22:48 | Пост # 1
Постів: 3287
Усім добрий вечір ніяк не можу розібратися....маю стосунки з хлопцем но є багото""Но"в сексуальному плані все було Гуд.до певного часу поки він не сказав,що в нього є інша....але мене він хоче як партнера тойсть вільні відносини,я погодилася так як хоть якось бути з ним і ось вже другий раз я не отримую взагалі задоволення від сексу з ним а сьогодні взагалі побачела в нього її фото на заставці і просто брррр....але мені говорить що зі мною добре що я заботлива я так вже ге можу тому прошу пораду як не втратити його....

OlenkaДата: Пятниця, 31.03.2017, 10:51 | Пост # 2
Постів: 3287
Мені треба твоя порада
Ми вчора гуляли,а я хотіла більше часу провести з ним і сказала,що давай пройдемося ч-з пішохідний міст,а він потім двічі перепииав чи не хочу я піти ч-з транспортний,я схарилася і пішли ми ч-з транспортний
Я схарилася через то,що я від нього багато не вимагаю,ми з ним непроводимо дні напрольот,бачимося 2 р на тиждень по 20 хв на день між парами і 2 р по 1-2 год ввечері
Я вчора просто хотіла побути з ним,а не вийшло
Він не заспокоїв мене толком і прикол в тому,що відбив охоту до себе
Але він старається

Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Усім добрий вечір ніяк не можу розібратися....маю стосунки з
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::