MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сварки між коханими людьми (Історії ,які не варто продовжувати.)
Сварки між коханими людьми
OlenkaДата: Вівторок, 19.07.2016, 11:45 | Пост # 1
Постів: 3293
Блін...та ну нафіг. Як так?
Мені набридло себе винити там де я насправді не винен ані трішки. Та заєбало мене то все....
Так я хочу у 24-25 років одружуватися. І це нормально!!!! Я не зобов'язую тебе ні до чого але я не можу дати тобі вільних стосунків. Я не буду себе контролювати..
У чому я винен що ти не хоч бути нормальною дівчиною? .

Ми не гуляємо не бачимося.....дзвониш раз у день коли їдеш додому.

Як блядь кєруватися здоровим глуздом коли ти не хочеш ним кєруватися!!!! Що тобі важко зі мною погуляти? Дати пораду? Подумати про спільні плани? Я маю нахуй бути всерозуміючий і благородний а зі мною так значить фак тобі чувак?
Відсутності моєї не відчула....як можна було жодного разу не подзвонити поки я там?
Я вже не витримую. Я зробив свідомий вибір бути з тобою але я не хочу. Ти егоїстка...і думаєш тільки про те як собі зробити добре.
Не потрібно мені від тебе сексу досить.
Ти явно поруч зі мною не хоч бути дівчиною.
Мене тошнить від твоєї стервозності.

OlenkaДата: Середа, 10.08.2016, 07:11 | Пост # 2
Ми не гуляємо не бачимося.....дзвониш раз у день коли їдеш додому.

Як блядь кєруватися здоровим глуздом коли ти не хочеш ним кєруватися!!!! Що тобі важко зі мною погуляти? Дати пораду? Подумати про спільні плани? Я маю нахуй бути всерозуміючий і благородний а зі мною так значить фак тобі чувак?
Відсутності моєї не відчула....як можна було жодного разу не подзвонити поки я там?
Я вже не витримую. Я зробив свідомий вибір бути з тобою але я не хочу. Ти егоїстка...і думаєш тільки про те як собі зробити добре.
Не потрібно мені від тебе сексу досить.
Ти явно поруч зі мною не хоч бути дівчиною.
Мене тошнить від твоєї стервозності.

OlenkaДата: Пятниця, 12.08.2016, 07:05 | Пост # 3
У будь-який момент ти можеш перестати зі мною зустрічатися. Я тебе не тримаю іди на всі чотири сторони як хочеш.

Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сварки між коханими людьми (Історії ,які не варто продовжувати.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::