MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сварки між коханими людьми (Історії ,які не варто продовжувати.)
Сварки між коханими людьми
OlenkaДата: Вівторок, 19.07.2016, 11:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Блін...та ну нафіг. Як так?
Мені набридло себе винити там де я насправді не винен ані трішки. Та заєбало мене то все....
Так я хочу у 24-25 років одружуватися. І це нормально!!!! Я не зобов'язую тебе ні до чого але я не можу дати тобі вільних стосунків. Я не буду себе контролювати..
У чому я винен що ти не хоч бути нормальною дівчиною? .

Ми не гуляємо не бачимося.....дзвониш раз у день коли їдеш додому.

Як блядь кєруватися здоровим глуздом коли ти не хочеш ним кєруватися!!!! Що тобі важко зі мною погуляти? Дати пораду? Подумати про спільні плани? Я маю нахуй бути всерозуміючий і благородний а зі мною так значить фак тобі чувак?
Відсутності моєї не відчула....як можна було жодного разу не подзвонити поки я там?
Я вже не витримую. Я зробив свідомий вибір бути з тобою але я не хочу. Ти егоїстка...і думаєш тільки про те як собі зробити добре.
Не потрібно мені від тебе сексу досить.
Ти явно поруч зі мною не хоч бути дівчиною.
Мене тошнить від твоєї стервозності.
 
OlenkaДата: Середа, 10.08.2016, 07:11 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ми не гуляємо не бачимося.....дзвониш раз у день коли їдеш додому.

Як блядь кєруватися здоровим глуздом коли ти не хочеш ним кєруватися!!!! Що тобі важко зі мною погуляти? Дати пораду? Подумати про спільні плани? Я маю нахуй бути всерозуміючий і благородний а зі мною так значить фак тобі чувак?
Відсутності моєї не відчула....як можна було жодного разу не подзвонити поки я там?
Я вже не витримую. Я зробив свідомий вибір бути з тобою але я не хочу. Ти егоїстка...і думаєш тільки про те як собі зробити добре.
Не потрібно мені від тебе сексу досить.
Ти явно поруч зі мною не хоч бути дівчиною.
Мене тошнить від твоєї стервозності.
 
OlenkaДата: Пятниця, 12.08.2016, 07:05 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
У будь-який момент ти можеш перестати зі мною зустрічатися. Я тебе не тримаю іди на всі чотири сторони як хочеш.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сварки між коханими людьми (Історії ,які не варто продовжувати.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом