MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Не можемо бути разом.
Не можемо бути разом.
OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 22:39 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Є поняття незакінчених відносин. Про що це? Буває таке, що ми закохуємось, причому дуже сильно в ту людину з якою у нас через обставини не може бути відносин, і тоді відносини переносяться в світ фантазій, мрій, очікувань, повітряних замків. Ми туди дуже сильно включаємося емоційно і відбувається дивна штука: з одного боку ми вже собі все пояснили і все зрозуміли, та емоційно все ще бувають моменти коли наприклад невимовно боляче згадувати, чи невимовно приємно бачити сон з ним. І час від часу щось, або хтось нагадує про цю людину і все наче по живому і наче не було того розуміння. Ось це є не закінченні відносини.

До чого вони призводять: до певних емоційних зривів, апатичного відношення до всього світу чи до неможливості будувати інші відносини. Починаючи в такому випадку нові відносини слід розуміти, що відбувається підміна справжнього бажання. Через це, постійно, чи хочемо ми того чи ні, порівнюємо обранців і саме коханий завжди виходить переможцем. Через деякий короткий час приходить розуміння, що щось точно не те і відносини розриваються. І тут є декілька порад, які можуть допомогти.
1. Дозволь собі почуття до коханого хлопця, я зараз не кажу про те що треба все ламати і не дивлячись ні на що таки починати відносини. Ні. Я говорю про те, що треба пережити приємні почуття, від того що ми заперечуємо кохання, воно не зникає та починає перетворюватись в негатив, який геть зовсім не допомагає. Напиши йому невідправленого листа, розкажи що відчуваєш насправді, побудь з цим. Можеш піти далі і написати собі листа від нього, напиши те що тобі важливо почути(якщо захочеться).
2. Коли будеш готова, закрий очі і уяви як він стоїть перед тобою, якщо щось захочеться сказати, скажи, уяви як він відповідає( перше що прийде в голову і буде відповіддю). Не відкриваючи очі скажи фразу «я віддаю тобі твоє, а ти мені віддай моє». Уяви як ви обмінюєтесь подаруночками. Скажи йому дякую за все і можеш відкривати очі.
3. Між відносинами, якщо ми говоримо про серйозні відносини має пройти пів року для того щоб змінитися і не тягнути «хвостики» з минулого.
4. Є ще один метод «розстановка на завершення відносин». Про нього можна почитати і дізнатися більше в мережі Інтернет.
Прикрепления: 8264009.jpg(17.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Неділя, 24.09.2017, 11:36 | Сообщение # 2
Постів: 4157
Почали зустрічатись з дівчиною 2 тижні як.
Було Все класно, але от вчора прийшло в вайбер з невідмого номера відео де вона смокче чужий член..номер не бере трубку, а дівчина божиться що то відео з її колишнім з яким вона вже півроку як розійшлась..
Що робити? Ясно шо вона трахалась з іншими до мене.. мене це не колише, але якшо це відео свіже?
Поради?

Мені здається колишній, бо інакше б не дозволила себе знімати
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Не можемо бути разом.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом