MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сказала шо розлюбила. Як повернути дівчину?
Сказала шо розлюбила. Як повернути дівчину?
OlenochkaДата: Неділя, 03.09.2017, 09:19 | Пост # 1
Постів: 847
Для початку в такому випадку варто дати час, збільшити дистанцію до максимуму. Це згладжує ті гострі причини, через які вона прийняла рішення. В цей час можна зайнятися собою, тим, що подобається. Можна щось в собі розвивати. Наприклад читати літературу про правила покращення спілкування, або записатись в спорт зал, або знайти нове цікаве хобі. Що це буде залежить від тебе і класно, якщо це підніме твою самооцінку. І потім може бути багато варіантів розвитку ситуації. Наприклад: знайдеться та, яка буде любити тебе і ти покохаєш знову, або якщо ця дівчина не йтиме з голови, можна буде спробувати відновити відносини, розпочавши з уваги, турботи, флірту — повільно і обережно.

Прикрепления: 1251239.jpg(128Kb)

knopaДата: Пятниця, 22.09.2017, 12:03 | Пост # 2
Постів: 672
я хочу зробити ремонт в будинку ...купити машиун нову. все це для того що коли я матиму сім"ю діти то на українську зарплату не зможу собі цього дозволити, Не хочу когось мучити поруч себе. 
Колись я пересилила себе і пішла від людини, яку я кохала і потребувала понад все на цьому світі. І знаєш, що?) Тепер я маю відносини, в яких мене люблять, цінують і поважають. І я жива, здорова, без людини, яка в свій час для мене була всім.

Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сказала шо розлюбила. Як повернути дівчину?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::