MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Як змусити Її поважати Тебе?
Як змусити Її поважати Тебе?
OlenochkaДата: Неділя, 31.12.2017, 22:42 | Пост # 1
Постів: 1856

Що робити:
1. Дорослішати
2. Почати самому поважати себе
3. Зрозуміти, що необгрунтовані ревнощі - ознака невпевненості в собі.
4. Вести себе по-чоловічому, а не як істеричка.

Знаю таких дівчат які чуть що відразу лякають розставанням. Потрібно сказати , ну давай розлучимося раз я тебе не влаштовую. Якщо ти хоч щось для неї значиш то вона дасть задній хід і скаже щось типу " все ок, не бери в голову".Якщо ти опустився в її очах нижче плінтуса то вона звалить і станеться те, чого ти боїшся найбільше - залишишся сам. Але краще знайти іншу ніж терпіти приниження і образи.
Прикрепления: 5896143.jpg(28.2 Kb)

OlenochkaДата: Субота, 11.08.2018, 14:20 | Пост # 2
Постів: 1856
Твоя помилка полягає в тому, що ти хочеш, щоб вона тебе любила, поважала і починаєш намагатися впливати на неї. Але ти зрозумій головне - щоб вона тебе любила і поважала, ти повинен впливати тільки на себе. Так, безумовно важливо те що ти їй говориш, як ви проводите час, але на 95% важливо хто ти і що ти з себе несеш. Так що хочеш щоб вона тебе поважала - ну зроби, скажімо, щоб тебе поважав весь твій дім, де ти живеш, стань кращим там, де ти вчишся/працюєш/у своїй компанії ітд. Так що відповідаючи на твоє питання - ні, просто так вона тебе не полюбить. Власне не полюбить навіть якщо ти почнеш пахати у цих відносинах. Єдиний шанс повернути її - це стати такою людиною, як твоя дівчина, але ставши вона вже буде не потрібна тобі.

Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Як змусити Її поважати Тебе?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::