MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Як змусити Її поважати Тебе?
Як змусити Її поважати Тебе?
OlenochkaДата: Неділя, 31.12.2017, 22:42 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511


Що робити:
1. Дорослішати
2. Почати самому поважати себе
3. Зрозуміти, що необгрунтовані ревнощі - ознака невпевненості в собі.
4. Вести себе по-чоловічому, а не як істеричка.


Знаю таких дівчат які чуть що відразу лякають розставанням. Потрібно сказати , ну давай розлучимося раз я тебе не влаштовую. Якщо ти хоч щось для неї значиш то вона дасть задній хід і скаже щось типу " все ок, не бери в голову".Якщо ти опустився в її очах нижче плінтуса то вона звалить і станеться те, чого ти боїшся найбільше - залишишся сам. Але краще знайти іншу ніж терпіти приниження і образи.
Прикріплення: 5896143.jpg (28.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 11.08.2018, 14:20 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Твоя помилка полягає в тому, що ти хочеш, щоб вона тебе любила, поважала і починаєш намагатися впливати на неї. Але ти зрозумій головне - щоб вона тебе любила і поважала, ти повинен впливати тільки на себе. Так, безумовно важливо те що ти їй говориш, як ви проводите час, але на 95% важливо хто ти і що ти з себе несеш. Так що хочеш щоб вона тебе поважала - ну зроби, скажімо, щоб тебе поважав весь твій дім, де ти живеш, стань кращим там, де ти вчишся/працюєш/у своїй компанії ітд. Так що відповідаючи на твоє питання - ні, просто так вона тебе не полюбить. Власне не полюбить навіть якщо ти почнеш пахати у цих відносинах. Єдиний шанс повернути її - це стати такою людиною, як твоя дівчина, але ставши вона вже буде не потрібна тобі.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Як змусити Її поважати Тебе?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом