MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Текст шаблон примирнення.
Текст шаблон примирнення.
OlenkaДата: Вівторок, 06.06.2017, 10:48 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Просто була маленька надія. Адже мозок відказується вірити в те що місяць тому було а зараз того нема. В голові ще разом ....а по факту ні.

Дуже важко в це повірити( Будувати буду ілюзіі жити так....хоча ти вже живеш іншим життям та не думаєш про це що я.

Не хочу нічого придумавати, та щось вірити чи обманювати самого себе.

Хочу запитати тебе як ніколи щиро у твоєму житті.
Щоб знову не влаштовувати собі ілюзій.

Я не відчуваю що не хочу завершити стосунки. Насправді розумію причину чому ми розійшлися та готовий над цим працювати.

Ти готова розглянути варіант що колись це станеться та ми спробуємо ще ? Дійдемо порозуміння? В майбутньому?

Чи ти пішла далі і не хочеш мати зі мною нічого спільного більше?
 
OlenkaДата: Вівторок, 06.06.2017, 14:13 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Чесно не хочу бути песимістичним але то вже перекинутий рубікон. Я розумію що в моєму випадку все. Довгі стосунки багато тягару несуть. Тому потім люди одружуються через 3 місяці після тривалих стосунків...з іншими. Брак взаєморозуміння головна причина чому ми не разом.
 
OlenkaДата: Вівторок, 06.06.2017, 14:27 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Зараз дуже зломлений, в мені померає надія. Напевне, ти завжди знала та відчувала що в будь який момент я був готовий з тобою одружитися та жити разом.
Я би був найщасливішою людиною як би ти хотіла мене знову поруч. Чіпляюся за останнє що в мене є. Це наші взаємні почуття! Дай мені шанс. Будь - ласка,  я не хочу завершувати ці стосунки.  Я більше не тягтиму з тебе останні соки!

Як матиму колись ще шанс бути з тобою то більше не тягтиму з тебе останні соки!
А кожною клітинкою свого тіла досягатиму взаєморозуміння.


You're a little late, I'm already torn
But you crawled beneath my veins and now
There's just so many things that I can't touch, I'm torn
I'm all out of faith, this is how I feel
There's nothing where he used to lie
My inspiration has run dry
That's what's going on, nothings right, I'm torn
I'm cold and I am shamed lying naked on the floor
I'm cold and I'm ashamed bound and broken on the floor

Якщо, в тебе залишилися до мене почуття (любові) то просто спокійно дай мені ще шанс!

Звертаюся, до тебе як до дорослої людини.
Якщо, в тебе залишилися до мене почуття (любові) то просто спокійно дай мені ще шанс! Я сильний та дорослий аби досягнути взаєморозуміння.
Я би був найщасливішою людиною як би ти хотіла повернутися до мене.

Чесно, не хочу бути песимістичним але я не хочу повертати тебе в якісь спосіб який би міг тебе розізлити.(квіти ,сюрпризи)

Значить я вже для тебе перекинутий рубікон???. Я розумію що в моєму випадку все. Довгі стосунки багато тягару несуть. Тому потім люди одружуються через 3 місяці після тривалих стосунків...з іншими. Брак взаєморозуміння головна причина чому ми не разом.
 
OlenkaДата: Вівторок, 06.06.2017, 14:33 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Я не знаю чи ти відчуваєш те саме але я відчуваю що мені погано без стосунків .....
Які б вони не були ми були разом. Завжди
 
OlenkaДата: Вівторок, 06.06.2017, 14:34 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Тобі, не хочеться зі мною продовжувати? Для того щоб у нас колись була сім"я наші дітки.\?
Зараз я чіпляюся за останнє що в мене є. Це наші взаємні почуття.....дай мені шанс.
 
OlenkaДата: Вівторок, 06.06.2017, 14:40 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Я чіпляюся за останнє що в мене є. Це наші взаємні почуття.....дай мені шанс.
 
OlenkaДата: Вівторок, 06.06.2017, 14:46 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Для мене дуже боляче дружити коли я повен почуттів. Відчувай мене довірся своїм почуттям це найкраще речі в цьому світі.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Розрив стосунків » Текст шаблон примирнення.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом